По селі поповзли чутки про невдячну невістку

У Віри стосунки зі свекрухою завжди були хороші. Надія Іванівна, хоч і жінка з непростим характером, але невістці вдалось підібрати до неї «ключик»: вона завжди готова була вислухати літню жінку та допомогти.

Разом з чоловіком Віра приїжджала до свекра зі свекрухою ледве не кожні вихідні – то на городі допомогти треба, то в хаті генеральне прибирання, то ще якась робота. Віра ніколи не жалілась на те, що змушена витрачати свій вільний час на допомогу родичам чоловіка. Вона вважала їх своїми й ніколи ні в чому не відмовляла.

Свекруха невістку теж любила. Щоправда, тільки до певного часу.

Сталось це перед Різдвом. Надія Іванівна почала все ладнати до свят. Але сталась прикрість – жінка посковзнулась на льоду і зламала ногу. Наклали гіпс і, відповідно, вся робота в домі стала.

Віра в той час була на останніх тижнях вагітності. Лікарі рекомендували їй утриматись від фізичних навантажень. Але тут зателефонувала свекруха.

– Вірочко, дитинко, – почала голосити вона, – ти знаєш, що зі мною сталось. А тут свята на носі. Треба в хаті порядки понаводити, килими повибивати, їсти наготувати. А я нічого робити не можу. Приїдь, дитинко, допоможи.

Віра прекрасно розуміла, що не може ризикувати здоров’ям майбутньої дитини через забаганки свекрухи, тому ввічливо відмовилась.

– Вибачте, мамо, – сказала жінка, – але мені лікар теж наказав вдома лежати, щоб з малюком було все добре. Тому, як би я не хотіла вам допомогти – не зможу.

Свекруха обурилась і поклала слухавку.

А з того часу по селі, де живе Надія Іванівна, поповзли чутки, що таку невдячну невістку Бог бідолашній послав, що та навіть не приїхала хворій свекрусі на Різдво холодцю зварити!

Вірі було неприємно це чути, але тільки зараз вона зрозуміла справжню сутність жінки, яка не змогла ввійти в її становище!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − 7 =

По селі поповзли чутки про невдячну невістку