Подруга вважає мене винною у тому, що вона розійшлась з чоловіком

– Якби ти сказала мені раніше, усього цього не було б! – Кричала Ірина телефоном – Ти знала й мовчала.

– Так. – Спокійно сказала я. – Адже ти сама колись заборонила мені втручатись у ваші стосунки.

Річ у тому, що два роки тому, коли Ірина тільки зустрічалась з Денисом, я випадково побачила його в кафе з іншою дівчиною. Звичайно, як хороша подруга я вважала своїм обов’язком попередити Ірину, що наречений, ймовірно, їй зраджує. Але Ірину мої слова дуже розізлили, вона сказала мені, що ця дівчина – сестра Дениса, яка приїхала з іншого міста і, взагалі, це не моя справа з ким сидить в кафе її наречений.

«Якщо хочеш залишитись мені подругою, – сказала Ірина, – ніколи більше не підіймай цю тему

Звичайно, я погодилась, ще й вибачилась, що полізла не у свою справу.

А кілька місяців тому історія повторилась: я побачила Дениса, тепер уже законного чоловіка Ірини, в місті… разом з дівчиною. Це була вже інша дівчина, не та, що два роки тому і цього разу вони не просто спілкувались за кавою, а уже гуляли, романтично тримаючись за руки. Звичайно, у мене виникли підозри, що тут не все чисто, але я ж пообіцяла Ірині не говорити нічого на її чоловіка. Що ж, довелось мовчати, тим більше, що подруга встигла мене ощасливити новиною, що вона чекає дитину. Не розповідати ж мені вагітній подрузі, що її чоловік гуляє з якоюсь дівчиною за руку. А раптом це знову якась його сестра і я залишусь винною. Тому я вирішила, що мовчатиму.

А сьогодні телефонує мені Ірина й розповідає, що, мовляв, так і так, Денис виявився невірним чоловіком і зраджував вагітній дружині. А я візьми й бовкни, що бачила його тоді з дівчиною у місті.

Ірина цього разу не на жарт розлютилась на мене, що я не сказала їй про походеньки чоловіка. Ще й звинуватила мене в тому, що я все зіпсувала своїм мовчанням.

Знову винною вийшла я. Але цього разу, замість того, щоб вибачатись, я повністю припинила спілкування з подругою, яка шукає винних у своїх проблемах. Що скажете, правильно вчинила?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − six =

Подруга вважає мене винною у тому, що вона розійшлась з чоловіком