Поговоривши про це з дружиною, я почув цікаву пропозицію

Після весілля Сніжана змінилась. Якщо коли ми тільки зустрічались, вона вдавала, що гроші для неї не головне. Вона нічого від мене не вимагала й дуже соромилась, коли я дарував їй квіти.

Але після одруження все змінилось. Сніжана стала доволі вимогливою. Якщо до весілля їй було достатньо прогулятись під зорями та випити кави в придорожньому кафе, то після вона вирішила, що гідна того, щоб харчуватись виключно в дорогих ресторанах, відвідувати театри та пафосні заходи.

Якщо раніше Сніжана могла спокійно одягатись на ринках, то зараз вона купує речі виключно в фірмових магазинах.

І одне мене бентежить найбільше: дружина вирішила, що не хоче більше працювати. Ні, вона не вагітна, не хворіє, просто вирішила, що хоче сидіти вдома. «Чоловік повинен заробляти гроші», – сказала Сніжана. Я ж не проти! Просто якщо дружина бере на себе роль берегині домашнього вогнища, то повинна бути ідеальною домогосподаркою. Але Сніжані такий стан речей не подобався. Вона варила виключно макарони або гречку та, як максимум, смажила яйця. Приходячи додому, я змушений був варити собі суп, прасувати сорочку на завтра та прибирати кухню за дружиною, яка зварила гречку.

Поговоривши про це з дружиною, я почув цікаву пропозицію: «То наймімо домашню робітницю

В цей момент я остаточно зрозумів, що питання з дружиною потрібно негайно вирішувати.

– Кохана, – сказав я, – домашня робітниця потрібна жінкам, які зайняті якою-небудь іншою діяльністю, а чим зайнята ти?

– Ну я…я, – почала спантеличено оправдовуватись дружина, яка неготова була до такої розмови, – я просто твоя дружина.

– Тобто ти просто моя дружина, – невдоволено продовжив я, – а я, крім того, що просто твій чоловік, то повинен бути ще й господарем і заробляти гроші на твої забаганки. Знаєш, Сніжано, якщо тебе це не влаштовує, то я не можу тебе тримати. А якщо ти мене по-справжньому кохаєш і хочеш бути зі мною, то я попрошу тебе вибрати собі якийсь вид діяльності: або ти працюєш на роботі й допомагаєш мені поповнювати сімейний бюджет, або ж займаєшся домашніми справами й стаєш зразковою дружиною. Що вибереш?

Але Сніжана вибрала найлегший шлях – піти. Поки ми не розлучились, але вона вже живе у своїх батьків й спілкуватись зі мною не хоче. Не знаю, чи правильно я вчинив, що вирішив поговорити з дружиною про те, що мене непокоїть. Але все ж думаю, що це було правильним рішенням, адже навіщо мені жінка, яка не готова бути дружиною.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 × 5 =

Поговоривши про це з дружиною, я почув цікаву пропозицію