Поки Богдан працював ночами, Оксана примудрилась завести собі стосунки на стороні

Я не дуже хотіла, щоб Оксана виходила заміж за Богдана. Ще з першої нашої зустрічі, я зрозуміла, що це не той чоловік, який буде ідеальним сім’янином. Богдан любив проводити час у нічних клубах, та пити алкоголь у сумнівних компаніях. Мені це не сподобалось, адже не такого чоловіка я хотіла для доньки. Мій чоловік був повною протилежністю зятеві: викладач в інституті, інтелігентний, поважний, все в родину. А от Богдан міг годинами лежати на дивані, граючи відеоігри, або спати цілий день.

«Мамо, він працює діджеєм у нічному клубі, – говорила Оксана, захищаючи чоловіка, – робота в нього така, що він працює в ночі, а вдень змушений спати

Але мені все одно це не подобалось. Так, я розуміла, що зять заробляє в рази більше, ніж мій чоловік-викладач, добре забезпечує доньку, купуючи їй значно більше, ніж могли дозволити ми з чоловіком, але він просто мені не подобався.

«Що це за чоловік такий, – говорила я Оксані, – татуювання, як у засудженого, волосся пофарбоване, сережки у вухах, от у нас час чоловіки так не одягались – всі в сорочках з краватками ходили, любо-дорого глянути, а твій…тьфу!»

Але Оксана тільки мовчки вислуховувала всі мої претензії до її чоловіка. Але мене її спокій тільки все більше дратував і я починала вигадувати нові причини для скандалів.

«А оті його нічні клуби? – Якось сказала я Оксані – Там же одні напівголі дівчата танцюють. Диви, знайде собі якусь й тебе з хати вижене. Тому, моя тобі порада, доню: покинь його поки не пізно, бо ще собі лікті кусатимеш.»

Пройшло два роки й сталось те, що я «навангувала» – зрада. Щоправда, не зять зрадив доньці з молодою дівчиною, а навпаки. Поки Богдан працював ночами, Оксана примудрилась завести собі стосунки на стороні, ще зі значно молодшим хлопцем. Коли я про це дізналась, ледве не збожеволіла.

Як? Моя Оксана, яку ми з чоловіком виховували згідно зі всіма правил етики та моралі? Як вона могла зрадити?

В той момент мене почало картати сумління – а чи не моя це провина, що я своїм постійним втручанням переконала доньку, що її чоловік – нікчема, якого не треба ні за що тримати? Може я своєю критикою на адресу зятя посіяла в голові доньки сумнів щодо моральних принципів взагалі?

Мені стало неймовірно шкода Богдана. Я навіть прийшла до нього сама. Тоді мені здалось, ніби не Оксана, а саме він рідний мені. Я вперше побачила цього молодого чоловіка, який задавався мені не дуже серйозним, заплаканим та розбитим.

– За що вона так зі мною, мамо? – Поглянув мені у вічі Богдан – Я ж її любив і люблю…

Не знаю…сину… – Я обняла цього колись чужого молодого чоловіка й заплакала разом з ним.

Тоді я зрозуміла наскільки неправильно чинила, втручаючись в чужу сім’ю.

На щастя, зять зміг пробачити доньці, яка прийшла до нього з розкаянням. Вони помирились і я була за них безмежно щаслива.

Нещодавно діти сказали, що очікують малюка. Для мене це стало справжнім святом! А найбільше мене тішить те, що я нарешті змогла прийняти зятя!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one + 6 =

Поки Богдан працював ночами, Оксана примудрилась завести собі стосунки на стороні