Покинув жінку з дитиною

Слова можуть завдати більше болю аніж кулаки. Це і справді так, на жаль, люди дуже часто забувають, що потрібно думати що говориш, адже втратити близьку людину так просто. Так і Максиму також вистачило декілька слів, щоб зібрати речі та покинути дружину з дитиною.

Його дружина Наталя була у батьків однією улюбленою дитиною, яка завжди отримувала все чого могла лише побажати. Її завжди оберігали від усього поганого, скільки женихів тато відігнав від хати, поки один слухняний хлопець їм підійшов.

Проте після одруження усе було не так гладко як до цього. Улюблена теща Максима була у домі через день та весь навчала свою доньку яким має бути справжній чоловік. Через що молода пара неодноразово сварилися, адже не було ніякої поваги, основна мета чоловіка – забезпечити сім’ю, а вона буде сидіти вдома, як берегиня роду.

Проте Максим кохав дружину, тому все їй пробачав. Максим ішов купляти собі автомобіль, вони з дружиною не змогли домовитись про колір, але у Наталі є авто, тому Максим міг обирати собі таке як йому подобається, що він і зробив. Приїхала теща та почала його вчити життя, звичайно ж через дружину, чоловік має слухатись дружину, адже ви сім’я.

У них народився чудовий синочок – єдина втіха для Максима. Але тепер йому доводилось працювати вдвічі більше, щоб задовольнити потреби дружини та сина, про себе не було коли й думати.

Одного разу, коли Максим прийшов втомлений пізно ввечері додому, його чекав сюрприз. Дружина із тещею, які вирішили нагадати, який він поганий, його заробітної плати ні на що не вистачає, немає кому посидіти із дитиною, навіть коли дружина хоче піти на манікюр. Та слова тещі: «Ти не гідний моєї дочки. Дарма вона вийшла за тебе заміж» вбили усе світло у середині Максима.

Максим того ж вечора зібрав речі та переїхав на знімальну квартиру. Чоловік дуже любив сина, часто із ним гуляв, а от із тепер вже колишньою дружиною спільну розмову знайти не можуть, адже він винен у її зіпсованому житті.

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

ten + eleven =

Покинув жінку з дитиною