Пройшов рік, але ні ремонту, ні грошей у сина з невісткою немає. Річ у тому, що Ліля, невістка, вмовила Олега на подаровані гроші купити машину

Ми з чоловіком для єдиного сина Олега купили квартиру в центрі міста. Щоправда, ремонт не встигли зробити, тому дали грошима, мовляв, молоді самі розберуться, що і як зробити. Ми туди пхатись не будемо.

Пройшов рік, але ні ремонту, ні грошей у сина з невісткою немає. Річ у тому, що Ліля, невістка, вмовила Олега на подаровані гроші купити машину. Ми з чоловіком нічого не сказали. Справа їхня, машина теж треба.

За якийсь час ми знову назбирали дітям грошей, думали, що може хоч кухню до ладу доведуть, а то соромно гостей покликати, але й цього разу син з невісткою нічого не зробили.

«Ліля захотіла новий телефон.» – Виправдався син.

Ми знову промовчали. Вирішили самостійно зробити їм ремонт, адже якщо знову давати гроші, то добра не буде. Словом, назбирали грошей, купили будматеріалів, заплатили майстрам. Але невістка цього разу не захотіла робити ремонт, бо, бачте, їй чужі люди вдома заважають.

Цього разу ми зовсім не витримали. Що ж це таке коїться? Як ми не намагались вгодити дітям, а ніяк не виходить. Вирішили взагалі нічим не допомагати. Нехай самі для себе стараються, якщо такі мудрі!

Але зараз на нас син з невісткою ображені, що ми за них не переживаємо, а вони, бідні, ніяк ремонт не закінчать.

– Могли б щось допомогти! – Ображено сказав нам син.

Ми з чоловіком тільки переглянулись, але нічого не сказали.

Могли б… – багатозначно сказав чоловік.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × 5 =

Пройшов рік, але ні ремонту, ні грошей у сина з невісткою немає. Річ у тому, що Ліля, невістка, вмовила Олега на подаровані гроші купити машину