Протягом всього ремонту чоловік мене на руках носив, а от коли все закінчилось, якось різко змінив своє ставлення

Батьки чоловіка купили йому квартиру ще до нашого одруження. Щоправда, там зовсім не було ремонту. А я якраз перед самим весіллям повернулась з Європи, де працювала кілька років. Саме там познайомилась з чоловіком Андрієм. Він також був заробітчанином, але коли ми повернулись в Україну, щоб зіграти весілля, заощаджень ніяких в нього не виявилось. Тому весілля я зробила повністю своїм коштом. Гроші в мене були.

Коли прийшов час думати де жити, ми вирішили, що ремонт у квартирі, подарованій колись батьками чоловікові теж зроблю я. Мені не було шкода грошей, адже я планувала жити в ній разом з Андрієм та виховувати наших майбутніх дітей.

На ремонті я не економила: тільки найкращі матеріали, найякісніші меблі. Словом, довелось витратити всі свої заощадження, аби все було не гірше, ніж у людей. Протягом всього ремонту чоловік мене на руках носив, а от коли все закінчилось, якось різко змінив своє ставлення.

«Ти готуєш погано», – сказав мені Андрій, тільки-но ми заїхали в відремонтовану квартиру. Тобто поки ми кілька місяців жили в орендованій (за оренду теж платила я), його все влаштовувала й страви мої він нахвалював, а коли почали жити в його квартирі, то почались претензії. Щоправда, вони були не тільки стосовно їжі, а й щодо того, як я прибираю.

Врешті Андрієві не сподобалась моя зачіска, фігура та стиль одягу. Він почав критикувати буквально все, що я говорю або роблю. Став якимось дивним.

Одного разу, випадково заглянувши в телефон чоловіка, я побачила, що він спілкується з іншою жінкою на доволі особисті теми.

Коли я запитала в Андрія, що це, він одразу зізнався, що в нього стосунки на стороні. Ще чоловік сказав, що та жінка набагато краща за мене й мені до неї далеко.

– Я подаю на розлучення, – сказав Андрій.

– Подавай, – сказала я, не бажаючи терпіти образу. – Але ти повернеш мені гроші за весілля та ремонт.

– Нічого я тобі не вертатиму. – Андрій випростався. – Де задокументовано, що ти давала якісь гроші? Ніде. Тому нічого я тобі не винен.

Й справді, ніяких доказів у мене немає, тому гроші я отримати назад не зможу. Шкода, але зробити нічого не можна.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × 3 =

Протягом всього ремонту чоловік мене на руках носив, а от коли все закінчилось, якось різко змінив своє ставлення