Придбав своє перше житло в іпотеку

Нещодавно я придбав своє перше житло. Набридло скидатись по найманих квартирах. І вирішив зібрати своїх рідних, щоб сповістити цю новину. Поки ще був не одружений я міг собі дозволити виплачувати більші щомісячні внески тому, що купив я звісно в іпотеку своє житло. Я допомагав своїм батькам, платив їм за комунальні послуги, та виділяв гроші на ремонт в їхній квартирі, та оплачував своїй дівчині навчання в інституті.

Приготував смачну вечерю, та запросив усіх на вечір до себе. Усі зібрались, спілкувались між собою хто про що. І тут я вирішив підняти келих вина та оповістити свою приємну новину. Як тільки я сказав про те, що я придбав житло в іпотеку батьки на мене глянули та були дуже раді. Я відчув підтримку в їхніх очах. Батько сказав з розумінням, ми раді за тебе сину. І розуміємо, що ти тепер не зможеш нам допомагати як і раніше, але ми з мамою тратимо не багато, ми впораємось, нам багато не потрібно. Ремонт закінчили майже, а за комунальні будемо платити із наших пенсій, не переживай синку.

А моя дівчина Альона криво посміхнулась і все. Пізніше коли ми повечеряли та мої батьки пішли до дому. Аліна запитала

– Скажи, а хто тепер буде платити за моє навчання?

Я відповів, що заплачу за цей місяць, але на далі будуть платити її батьки, або вона сама.

Вона дуже образилась на це, і відповіла ти знаєш, що мої батьки не мають можливості оплачувати моє навчання. І демонстративно закрила двері та вийшла з дому. В той же вечір я отримав смс повідомлення про те, що ми розходимось і що більше вона мене не хоче бачити.

І тут я зрозумів, що більшість наших розмов було про те, що я подарую для Аліни та коли оплачу їй навчання. Вона була хорошою дівчиною і я її не винувачу, просто очевидно ми не підходили один одному.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seventeen − 1 =

Придбав своє перше житло в іпотеку