Прийомні батьки мало цікавились моєю думкою. Вони хотіли, аби після закінчення школи я пішов вивчати міжнародні відносини. Але я хотів малювати

Я ніколи не знав рідних батьків. З того, що мені розповіли в інтернаті, я зрозумів тільки, що вони були залежними і я був їм, ніби як, непотрібний. Я вже змирився з тим, що вихователі та інші діти є моєю сім’єю, коли до мене проявила інтерес одна бездітна пара. По правді кажучи, я не відчув жодної симпатії ні до високої худорлявої жінки, яка розглядала мене, наче на ярмарку, ні до товстого чоловіка у шкіряній куртці, який розпитував мене про мої інтереси. Мені було вже вісім, у цьому віці дітей беруть не так часто, але, на диво, ця пара вирішила мене всиновити.

Пам’ятаю, як я, склавши свої дитячі пожитки в потертий рюкзак, попрощався з друзями й сів у велику шикарну машину. Ми їхали по гарному району нашого міста, який я ніколи раніше не бачив. Пам’ятаю, як ми приїхали у величезний будинок, де висока худорлява жінка, яку я змушений був називати мамою, показала мені мою кімнату з купою дорогих іграшок. Але нічого з того, що мені подарували прийомні батьки не приносило мені радості. Той великий шикарний будинок назавжди залишиться в моїй памяті холодним, а наші вечері «в родинному колі» – формальними.

Прийомні батьки мало цікавились моєю думкою. Вони хотіли, аби після закінчення школи я пішов вивчати міжнародні відносини. Але я хотів малювати.

Коли я, не послухавшись батьків, вступив в інститут мистецтва, вони відмовились мене фінансувати. А мені цього й не було потрібно. Пензлі та фарби були мені ріднішими за тих людей, який я по-справжньому ніколи не цікавив.

Зараз я вже дорослий та реалізований чоловік. У мене є власні діти. Вони знають, що я вихованець інтернату, але не знають, що в мене були прийомні батьки, адже я їх не вважаю батьками.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

sixteen + nineteen =

Прийомні батьки мало цікавились моєю думкою. Вони хотіли, аби після закінчення школи я пішов вивчати міжнародні відносини. Але я хотів малювати