Прийомний батько

В школу зайшов новий хлопчик, його привела мама, і посадили за першу парту. Маму звали Ангеліна, молода висока, гарна блондинка одягнена у модний діловий костюм. Класним керівником в нашому класі був Валентин Іванович. Вона познайомилась із класним керівником, і попрямувала із завучем в кабінет директора, для підписання усіх необхідних документів для навчання сина.

Хлопчик Максим так його звали. Був дуже спокійним і старанним, все в нього було новеньке, він старався все записувати та нотувати. І в зошити й окремо в блокнот. По ньому було видно, що він дуже старався охопити матеріал з самого початку навчання. Він відразу полагодив з нашим керівником Валентином Івановичем.

Валентин Іванович за сумісництвом наш керівник та вчитель англійської мови. Відразу запримітив який розумний та зосереджений хлопчик. Мама Максима Ангеліна була власницею салону краси, де часто і проводила свій час. Салон краси їй подарував її колишній чоловік, з яким вони розлучились.

Часто Максим затримувався після уроків у школі на продовжену групу, або його забирала домробітниця. Рідше бувало, що його забирає Ангеліна. На це Валентин Іванович часто закривав очі, думаючи, що жінка багато працює аби утримувати їхню сім’ю. Одного разу Ангеліна забираючи Максима після уроків, вирішила запитати чи надає Валентин Іванович послуги репетиторства для своїх учнів, для того, щоб Максим міг краще розуміти матеріал пройдений у школі.

Валентин Іванович погодився займатись із Максимом після уроків. Вони іноді проводили заняття у школі, інколи могли проводити їх в Ангеліни в дома. Якось одного дня проводивши заняття Максим сказав вчителю, що в нього завтра день народження і він би був радий бачити вчителя у себе на ньому. Ангеліна уже тоді була в дома і також запросила Валентина Івановича в гості. Сказавши, що хлопчику потрібен чоловічий приклад, а йому його так не вистачає. Колишній чоловік Ангеліни не навідував сина, і не підтримував стосунків з Ангеліною.

Наступного дня Валентин Іванович прийшов на назначений час у гості на день народження до Максима. Вони вирішили зробити барбекю на свіжому повітрі. Приготували чай та торт на десерт, усе в кращих традиціях. Була лише бабуся Максима, Ангеліна, Валентин Іванович і домробітниця Наталя Дмитрівна. Мама Ангеліни відразу запримітила Валентина Івановича і сказала який він хороший і цікавий вчитель. Він приніс в подарунок для Максима книжку, адже знання це найкращий подарунок. Максим із цікавістю відкрив книгу та разом із Валентином Івановичем вивчав про, що там написано. Після цієї вечері Валентин і Ангеліна почали зустрічатись. А ще за рік часу Валентин зробив пропозицію для Ангеліни та вони одружились.

Перший рік їхнього подружнього життя був дуже гарний. Валентин далі працював у школі, Ангеліна займалась розвитком свого салону краси. Максим старанно навчався і допомагав по дому батькам після уроків. Здавалося, що це ідеальна сім’я і, що кожного влаштовували їхні обов’язки.

Аж тут одного разу Ангеліна приїхала пізно в вечері й на підпитку з нічного клубу сказала, що в них була корпоративна гулянка. Валентин був досить здивований цим випадком, але допоміг дружині роздягнутись та роззутись і поклав спати. З ранку приготував сніданок для всіх і відправив Максима до школи.

Після того на наступний день він вирішив поговорити з Ангеліною про те, що трапилось учора ввечері. Але Ангеліна відреагувала не охоче на цю пропозицію і сказала, що не в настрої це обговорювати, що більше такого не повториться. Випила соку та почала збиратись на роботу. Дні минали, все наче йшло не погано, але одного дня Ангеліна вирішила глянути як успіхи у Максима. Вона відкрила електронний щоденник і побачила шість балів із літератури. Вона почала кричати на хлопчика.

– Що це таке що ти не вчишся? З тобою і в школі займаються і Валентин в дома скільки часу провидить, що це за оцінка. Раз тобі в дома не доходить, тоді вчись у школі, хай вчителька тобі читає ті твори, щоб хоч щось в тій голові затримувалось.

Валентин саме зайшов до дому, і почув ці крики до Максима. Він миттю забіг у кімнату і сказав дати спокій синові. На що Ангеліна не відреагувала. Вона не перестала лаяти хлопчика.

В той вечір у сім’ї між Валентином і Ангеліною був великий скандал, подружжя не могло ніяк помиритись, і на наступні декілька днів перестали говорити між собою. Та Ангеліна зробила вихідний на роботі, приготувала спільну вечерю, та зібрала усіх членів сім’ї для розмови.

Валентин вже був готовий розлучитись з Ангеліною, він не міг терпіти такого ставлення до сина. І прийшовши до дому зі школи, відкрив валізу та почав складати речі, це побачив син Максим який дуже просив залишитись батька і не залишати його самого з Ангеліною. Батько сказав, що постарається все владнати. Після сімейної в вечері, вони прийняли мир між усіма членами сім’ї. І домовились про те, що відтепер ніяких сварок, та обвинувачень. Але цей мир протримався не довго, і Ангеліна продовжувала знову провокувати чоловіка та сина на скандал. Що правда хлопці це все терпіли, і чекали поки будуть готові документи які вони подали.

Валентин подав документи на всиновлення сина для того, щоб при розлученні Максим залишився з ним. На це пішло ще приблизно два роки, все ж документи на всиновлення прийшли. І наступного разу коли Ангеліна висувала докори до чоловіка і до сина Валентин вирішив сказати, що буде подавати на розлучення. Ангеліна дуже обурилась, почала влаштовувати скандал, мовляв, куди ти підеш? В тебе ж ні роботи пристойної, ні гроша в кишені немає, кому ти ще будеш такий потрібен. На що Валентин відповів, що не пропаде без неї.

У Валентина була своя невелика квартирка, і працював він у школі багато років, за стаж зарплатню йому вже підняли. Він не боявся ні труднощів, ні фінансових обов’язків, він лише хотів, щоб за рішенням суду виховання Максима доручили йому.

Так і сталось на суді коли Валентин подав на розлучення, в перше Ангеліна не з’явилась, а на другий раз приїхала на підпитку. За рішенням суду Максим міг сам прийняти рішення з ким із батьків він хоче залишитись. Хлопчик сказав, що хоче залишитись із батьком.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 × 4 =

Прийомний батько