Прийшли за однією дитиною, а забрали двох

Я довго лежала в пологовому на збереженні. Моя вагітність проходила не дуже легко, але ми з чоловіком прожили вже п’ять років у шлюбі та дуже хотіли дітей. Зі мною лежала молода дівчина Юля вона вже теж скоро мала народжувати. Мене постійно навідував мій чоловік, приносив необхідні речі та фрукти, гостинці для мене і сусідок по палаті. Юля також звернула увагу який турботливий в мене чоловік і одного разу сказала про це. І я вирішила запитати чому її ніхто не навідує?

Юля розповіла свою історію, вона не заміжня, зустрічалась із хлопцем і коли він дізнався, що вона вагітна, покинув її. Юля буля в розпачі, але вирішила залишити дитину, адже в неї четверта група крові з резусом мінус, це рідкісна група крові. І після аборту вона зможе в друге не завагітніти. Тому вона вирішила залишити вагітність, але потім відмовитись від дитини через те, що вона була не готова ще сама виховати маля. Мені було дуже шкода Юлю. І як тільки я дізналась про цю історію я запропонувала їй, якщо вона вже все для себе вирішила, удочерити цю дитину.

Юля довго думала, і зважувала для себе це рішення. Віддати свою рідну дитину чужим людям. Але дивлячись на мене, і на мого турботливого чоловіка. Вона вирішила так, що краще вона буде знати, кому вона сама віддала свою новонароджену дитину, ніж немовля буде жити у домі немовля і чекати коли її заберуть якісь люди.

Настав мій день пологів, він був дуже складний, але все пройшло добре я народила хлопчика. В ночі у цей самий день народжувала Юля, вона народила гарненьку дівчинку. Там же Юля написала відмову від дитини.

А я подала документи на вдочеріння. Нас виписували разом. Мене зустрічав чоловік, я йому про все розказала, ми були дуже щасливі що прийшли за однією дитиною, а Бог подарував нам двоє.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × one =

Прийшли за однією дитиною, а забрали двох