Приїхала до батьків, щоб прибрати квартиру

Я навчаюсь в училищі в іншому місті та живу в гуртожитку. Спочатку життя в гуртожитку мене лякало і було мені не до вподоби. Але як тільки я могла зібрати кошти зі стипендії та підпрацьовувала баристою, то зробила косметичний ремонт.

Я навчаюсь в училищі в іншому місті та живу в гуртожитку. Спочатку життя в гуртожитку мене лякало і було мені не до вподоби. Але як тільки я могла зібрати кошти зі стипендії та підпрацьовувала баристою, то зробила косметичний ремонт. Я відклеїла старі шпалери, відкрутила сама полиці та розібрала шафу. Все зняла шкурила та поґрунтувала. Після чого я купила та поклеїла нові шпалери. Пізніше я придбала шафу та полиці. Дівчина, що живе зі мною, придбала нам дзеркало в повний ріст, письмовий стіл і крісла.

Ми все настільки гарно і зручно налаштували. В нашій кімнатці було вдосталь місця. І нам вистачало місця на два ліжка по боках кімнати, біля вікна стояв письмовий стіл, в другому кінці кімнати шафа та дзеркало. Ми й самі здивувались, що в перше робили ремонт і в нас все так гарно вийшло. На поверсі в нас було по дві душові кімнати та одна велика загальна кухня. В місцях загального користування минулого року був зроблений хороший ремонт, тому все було сучасне і справне.

Загалом я настільки звикла жити в гуртожитку, що до дому стала приїжджати раз на пів року. В дома мене дивувало те як жили мої батьки. В них завжди все було так накидано і захаращено. На кухонному столі були кільця від чашок з під кави, та чайні пакетики. Брудні чайні ложки, іноді вилки або ножі. Це все перемішувалось із пакетами з під хліба, печива або овочів. На газовій плиті завжди було, щось розлите та липке аж чорне, чи то борщ який варився, чи каша яка скипіла і виповзла аж на плиту. Раковина теж завжди була заставлена посудом і таким, що там не було ясно його вже мили чи ні.

В кімнатах було накидано багато речей, підійти до робочого столу з комп’ютером було важко. Адже потрібно було пройти через підлогу, яка була закидана одягом та взуттям різних сезонів. А з боку стояв завжди розкладений та розстелений диван. Постіль на ньому мінялась в край рідко.

Загалом коли я приїжджала до дому на тиждень, я днів п’ять прибирала квартиру батьків. Прала одяг, всі постелі та штори з тюлями. Мила вікна, повністю вимивала всю кухню від жиру. Відмивала на скільки можна було сантехніку в ванній. По закінченню мого перебування в дома я валилася з ніг і лягала спати на тому ж розкладемо дивані, мені вже було байдуже де. Але дуже хотілося приїхати назад до себе в гуртожиток, там я себе почувала як в дома. Хоч я люблю своїх батьків, я ніяк не можу змиритись із тим, як вони звикли жити.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × one =

Приїхала до батьків, щоб прибрати квартиру