Прийшла до тями та зрозуміла, що в моїй руці була колиска

Я тільки через декілька хвилин прийшла до тями та зрозуміла, що в моїй руці була колиска з немовлям.

Моє сімейне життя було чудовим. Турботливий чоловік. Також ми виховували двох дітей, сина та доньку. Чоловіку запропонували підвищення. Від таких можливостей не варто відмовлятися. Тому ми зачекали поки діти трохи підростуть, та переїхали до іншого міста.

На вихідних ми завжди виходили всією сім’єю на прогулянку до парку чи в кафе. Катруся дуже любила солодку вату, а Дмитро полюбляв кататися на атракціонах. Також чоловік часто радував мене подарунками, квітами. Про те, що він зможе мені зрадити я і подумати не могла.

Справи у фірмі чоловіка йшли добре, тому ми почали задумуватися над відкриттям власного бізнесу. Діти вже стали зовсім дорослими й потрібні кошти на їхнє навчання. А це чи не малі кошти.

Пройшли роки, але наша традиція лишилася незмінною. Повертаючись додому після прогулянки ми побачили біля дверей колиску. І там була записка в якій йшлося, що це дитина мого чоловіка. Я була дуже здивована, та слухати зараз пояснення я не хотіла. Я взяла колиску з дитиною, та пройшли до квартири.

Я не знала, що робити з цією всією ситуацією. Не думаю, що чоловік сам впорається з немовлям. Та й дівчинка не заслуговує на погане відношення до себе. Я відправила чоловіка до магазину, а сама шукала речі, які лишилися ще від наших дітей.

Чоловік шкодував про зроблене, і намагався всіма методами повернути довіру до нього. Я вирішила дати йому другий шанс. Дівчинка лишилася у нашій сім’ї. Назвали її Соломією. Ми прийняли її, й виховували як рідну. Звичайно, я не могла не розповісти їй про її справжню матір. Адже вона має право знати правду. Але після цього її відношення до мене ніяк не змінилося. Вона як завжди називала мене мамою. Та й для мене вона стала за стільки років вже рідною.

Якщо вона б захотіла знайти свою матір, то я б прийняла її вибір і допомогла. За скоєне вона і не хотіла згадувати про неї. І завжди казала, що рідніше мене у неї нікого немає.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two × two =

Прийшла до тями та зрозуміла, що в моїй руці була колиска