Прийшов до дитячого садка, а дитини там не було.

Чоловік Наталії має свій бізнес, часто їздить у відрядження. Можна сказати, що на роботі він буває частіше ніж у дома. Тому всі справи по дому лежать на дружині. Він майже і не бачить свою дитину. Зрідка забирав дівчинку із дитячого садка. Так вони й проводили час разом.

Чоловік приїхав із чергового відрядження, та вирішив забрати свою доньку, оскільки вже давно її не бачив та щоб якось разом провести час. Наталія якраз мала особисті справи, які терміново потрібно було владнати, тому вона зраділа такій пропозиції. І спокійно відправилася з дому.

Закінчивши всі свої справи раніше чоловік поїхав до дитячого саду і зайшовши до групи почав поглядом шукати доньку. А її там ніде не було. Зразу подумав про те, що дружина могла забрати дівчинку. Але він попередив її, що забере сам. Поки не телефонував до дружини, аби не лякати її. Він зразу підійшов до виховательки й запитав де його донька. Та з подивом відповіла, що у них немає такої дівчинки.

Чоловік, подумав можливо він помилився адресою. Але такого бути не може, все вірно. Довго він сперечався з вихователькою. Як пізніше виявилося, що його донька вже, як рік ходить до школи.

Батьку стало дуже соромно. А тепер потрібно було зателефонувати до дружини, та спершу вислухати від неї нотацій, а тоді дізнатися адресу школи.

Він настільки був поглинутий роботою, що зовсім не цікавився життям своїх рідних і тим паче забув, що його донька вже випустилася із садочка.

Це добре, що він старається забезпечити свою сім’ю. Але увагу своїм рідним теж приділяти треба. Аби не пропустити важливі моменти у їхньому житті.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nineteen + 8 =

Прийшов до дитячого садка, а дитини там не було.