Писаний красень, який знає собі ціну, й дивитись не хотів в сторону дівчини, яка не доглядає за собою та не має жодних цілей. Лізу це зачепило

Олег – мій зять і, на диво, у нас з ним дуже хороші стосунки. А все ось чому.

Кохання в них з донькою не завжди було взаємне. Ліза закохалась в хлопця з багатої родини, за яким бігала більша частина дівчат міста. До того ж Олег був неймовірним красенем. А моя Ліза… м’яко кажучи, не дуже. Донька мала доволі велику зайву вагу, ніде не працювала та не мала жодних цілей в житті. Ми з чоловіком гадки не мали, як змусити доньку до чогось прагнути. Адже вона тільки сиділа в себе в кімнаті, дивилась серіали та їла тістечка.

Та потім у її житті з’явився він. З Олегом донька познайомилась у спільній компанії й одразу в нього закохалась. Щоправда, писаний красень, який знає собі ціну, й дивитись не хотів в сторону дівчини, яка не доглядає за собою та не має жодних цілей.

Лізу це зачепило. Вона почала змінюватись. Поступово я почала помічати, що в холодильнику замість шкідливої їжі з’являється корисна. Донька почала бігати зранку й доглядати за собою. Вона попросила в мене грошей на абонемент у спортзал й почала пропадати там щовечора. Вдень Ліза працювала. Для нас із чоловіком це було повною несподіванкою, адже ми стільки часу намагались переконати доньку в необхідності знайти роботу.

За пів року Лізу було тяжко впізнати. Вона змогла досягнути висот, про які й боялась мріяти. Її підвищили на роботі й вона стала володаркою ідеальної фігури. Донька почала стильно вдягатись та стала справжньою леді – гарною, успішною, цілеспрямованою.

Саме тоді її помітив Олег. Спочатку вони просто зустрічались, та згодом вирішили одружитись.

Зараз діти вже два роки, як живуть разом. Донька постійно намагається тримати себе в тонусі – займається спортом, працює, ходить на курси англійської та вчиться бути хорошою господинею. Я розумію, що вимоги в зятя доволі суворі – Лізі часом непереливки. Але при цьому всьому я вважаю, що це – хороший стимул моїй доньці не стояти на місці. Сподіваюсь, що вона зможе досягнути більшого, ніж я, адже мене мій чоловік кохав мене просто так, безумовно, тому я у якийсь час розслабилась й перестала прагнути розвиватись. Що ж, поживемо – побачимо.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − 10 =

Писаний красень, який знає собі ціну, й дивитись не хотів в сторону дівчини, яка не доглядає за собою та не має жодних цілей. Лізу це зачепило