Річ у тому, що мій день народження припадає на 2 січня. Я хотіла відсвяткувати його вдвох з чоловіком десь далеко від всієї цієї новорічної метушні, без корпоративів та оселедця під шубою

Мій чоловік Вадим – єдиний син своїх батьків. Я з самого початку наших стосунків знала, що свекруха його сильно любить, але ніколи не думала, що на фоні цього в нас можуть бути проблеми. Віра Миколаївна, мати чоловіка, до мене ставилась завжди добре й мені це лестило. Але я ніколи не могла подумати, що не завжди все буде так гладко. Річ у тому, що з певних причин ми з чоловіком змушені були переїхати до його батьків. Отут я й побачила, що займаю в житті Вадима далеко не перше місце.

Усім, абсолютно усім, він ділився зі своєю мамою. Так, я розумію, що в них особливий зв’язок, вони рідні люди, але я врешті-решт йому жінка! Вадим розповідав матері, як ми плануємо використовувати наш сімейний бюджет, що ми робимо та куди ходимо. Деколи я випадково дізнавалась, що свекруха знає більше, ніж я.

Спочатку я терпіла, адже не хотіла псувати стосунки ані з чоловіком, ані з його батьками, але потім вирішила, що мовчати більше не можу. Останньою краплею у цій ситуації стало те, що Вадим розповів матері, що ми плануємо на новорічні свята взяти путівку в Туреччину й відпочити. Свекруха стала вмовляти чоловіка не їхати на свята з дому, адже з’їдуться всі родичі й буде багато смачного.

От, надихнувшись словами матері, Вадим підійшов до мене, щоб попросити перенести відпустку. Я одразу зрозуміла, хто поселив у його голові цю «геніальну» ідею. Але мені таке не підходило. Річ у тому, що мій день народження припадає на 2 січня. Я хотіла відсвяткувати його вдвох з чоловіком десь далеко від всієї цієї новорічної метушні, без корпоративів та оселедця під шубою. А він навпаки пропонує мені залишитись в такий особливий для мене день у квартирі, де ночуватиме вся його родина, буде купа малознайомих мені людей. Я вже бачу, що ми спатимемо десь на матраці у вітальні разом з якоюсь чоловіковою тіткою, ванна постійно буде зайнята кимось з родичів, в холодильнику буде купа майонезних салатів (які я терпіти не можу) й мені доведеться цілими днями допомагати свекрусі на кухні, щоб нагодувати всіх гостей. Ні, дякую, не так я планую зустріти свій день народження!

Довелось поставити чоловікові ультиматум: або ми летимо у відпустку вдвох, або я одна. Він сказав, що подумає. Він ще не знає, що від його рішення залежатиме набагато більше, ніж просто новорічні свята!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eight − six =

Річ у тому, що мій день народження припадає на 2 січня. Я хотіла відсвяткувати його вдвох з чоловіком десь далеко від всієї цієї новорічної метушні, без корпоративів та оселедця під шубою