Рідна кров, чужі батьки

Дві сестрички Люда та Ірина виросли в невеликому селі. Вчились у звичайній школі та допомагали батькам по господарству після школи. Як і усі батьки хотіли для дітей всього найкращого. Тому вирішили по закінченню школи відправити дівчат навчатись у місто, менша поступила Люда, а за нею молодша на рік Ірина. Дівчата були дуже здібні, старались навчатись, бо пам’ятали що в селі робота дуже тяжка, і якщо вивчитись у місті, то можна буде знайти роботу і залишитись тут.

Так і сталось із нашими дівчатами вже на останньому курсі університету Люда працювала лаборантом у мед клініці, а Ірина почала стажування на фірмі молодшим бухгалтером. Дівчата були дуже здібні та красиві. У Іринки був коханий який навчався з нею в одному університеті, і по закінченню університету вони вирішили винаймати квартиру разом, та одружитись найближчим часом.

Одного робочого дня Ірина збиравшись на роботу відчула легке недомагання їй паморочилось і голові та нудило. Вона запідозрила щось не ладне, вийшла в аптеку та придбала тест на вагітність. Вона була вагітна від коханого. Як сказати про таку новину вона думала цілий день. Хотіла сказати це тет-а-тет, не наважувалась подзвонити. Весь день був дуже піднесений настрій, молода дівчина світилась від щастя.

Аж тут Ірині телефонують і повідомляють що її коханий попав під завал у шахті. Максим наречений Ірини працював інженером і часто спускався для перевірки правильності будівель у будівельні шахти. Так сталось що в цей час був невеликий удар який спричинив обвал землі, і хлопців просто засипало. Рятувальники намагались знайти та витягнути вцілілих, але Максим не вцілів. Ірина була приголомшена новиною, адже в вечері хотіла розповісти Максиму свою новину.

Ховали молодого на наступний день. Були батьки Максима, Ірина та її сестра Люда. Там Люда вже думала про аборт і що ж робити їй одній на найманій квартирі та з новонародженою дитиною на руках. Вона розповіла сестрі, адже та була медик за освітою і могла підтримати й порадити, хто як не рідна людина це зробить. Людмила вислухала сестру і сказала не приймати поспішних рішень. Вони вирішили повернутись у село і розповісти батькам про те що сталось. Батько коли дізнався про те що молодша дочка вагітна та ще й не заміжня і хоче залишитись у селі, не прийняв її. Відповів що всіма силами намагався, щоб діти поїхали у місто і знайшли кращої долі. Засмучена Ірина поверталась із Людою у місто. І тут Люда каже, а нумо заїдьмо до батьків Максима, хтозна-як воно буде. Ірина була не готова і впиралась, адже рідний батько не прийняв свою дитину в такому положенні. Людмила все ж настояла на своєму сказавши що дурниць можна встигнути наробити будь-коли, а потім дуже про це жалкувати.

Ірина та Люда приїхали до батьків Максима, вони були в жалобі за сином. Мама дуже плакала, і сказала як би все могло статись по іншому, що чекала поки син одружиться, онуків побачити хотіла. Люда аж підштовхнула Ірину, мовляв, давай розповідай. Так Ірина і зробила розповіла батькам що вагітна, і що батьки не прийняли її до дому. Як зраділа мама Максима. Вона розплакалась ще сильніше, але вже від щастя. Каже дитино, лишайся в нас, народиш ми виховаємо це ж наша кровинка. Так і вирішила Ірина залишитись у батьків коханого. Батьки Максима були раді що вони будуть мати продовження роду хоч у дитині свого сина.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × 1 =

Рідна кров, чужі батьки