Рідна сестра мого чоловіка допомагає нам ледь не щомісяця. Я знаю, що вона спеціально відкладає гроші з кожної заробітної плати аби щось племіннику придбати. Аня сподівається, що її батьки отямляться і почнуть спілкуватися з рідним онуком.

Вже 3 роки як ми з чоловіком виховуємо сина. Я старша від свого чоловіка на 7 років, тому його батьки були проти нашого шлюбу. Якщо чесно, ми не планували весілля, просто зустрічалися, та якось так вийшло, що я завагітніла. Свекор та свекруха й досі вважають, що я спеціально все так влаштувала, аби одружити на собі їхнього на той момент 23-річного сина.

Ми з чоловіком кохаємо один одного, так дитина не була в планах, але ми маємо почуття один до одного і я впевнена, що ми б усе одно стали подружжям. Зазвичай, якщо батьки не приймають до родини невістку, її ненавидять усі родичі чоловіка. Та в нас вийшло все навпаки – я дуже потоваришувала зі старшою сестрою свого коханого. Її звуть Аня. Вона не підтримує думку батьків і щиро вірить у те, що різниця у віці аж ніяк не впливає на почуття. А ще Аня просто обожнює свого племінника.

Моя свекруха навіть з пологового будинку не зустріла мене з її рідним онуком, усі дні народження мого сина вона ігнорує. Тож, рідні дідусь та бабуся від народження своєму онукові не дарують жодних подарунків та ніколи не допомагають ні морально, ні матеріально. Сестра мого чоловіка допомагає з народження нашого Матвійчика ледь не щомісяця. Я знаю, що вона спеціально відкладає гроші з кожної заробітної плати аби щось племіннику придбати. Аня сподівається, що її батьки отямляться і почнуть спілкуватися з рідним онуком.

Я ж завжди намагаюся заспокоїти зовицю, кажу, що не ображаюся на них та прошу не витрачатися на нас щомісяця.

«Це від чистого серця. Хай хоч тітка буде у маленького такою, якою вона повинна бути!», – говорить Аня.

Я дуже вдячна сестрі чоловіка за таку позицію. Вона іноді може з Матвієм і посидіти, коли мені у справах потрібно відлучитися. Мої батьки далеко проживають від мене, тож окрім Ані нікого й попросити поняньчити сина декілька годинок.

Аня не лише гарна тітка, а й взірцева мати двох діточок. Тож, Матвій з дитинства відчуває любов рідної тітки та двоюрідних братика й сестрички. А бабуся й дідусь з моєї сторони онука обожнюють.

Нещодавно Аня запропонувала мені поїхати разом з нею та дітьми на відпочинок. У чоловіка через роботу вже два роки не виходить взяти відпустку. Тож, Аня вирішила запросити мене з сином на море. Мені якось незручно, через те, що у нас зараз з грошима не дуже. Я поки не працюю, лише цього року планую повертатися на стару роботу. Та сестра чоловіка сказала, що вже придбала квитки на нас та вже сплатила за номери. Вони якось з чоловіком домовилися, що він якусь частину за відпочинок їй віддасть.

«Я старша сестра і звикла піклуватися про братика. Він у мене небалуваний батьківською турботою, сам всього досягає. Та він ще молодий, я завжди намагаюся допомогти. Ти та Матвій – сім’я мого братика, тож я маю тепер і про вас дбати», – сказала Аня, коли ми сідали на потяг.

Мені ніяково від такої турботи. Вирішила, як вийду на роботу, також буду відкладати якусь частину на приємності для Ані та її діточок.

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × five =

Рідна сестра мого чоловіка допомагає нам ледь не щомісяця. Я знаю, що вона спеціально відкладає гроші з кожної заробітної плати аби щось племіннику придбати. Аня сподівається, що її батьки отямляться і почнуть спілкуватися з рідним онуком.