Рік тому батько мені довірив свою банківську картку. Він був простим роботягою й у сучасних інформаційних технологіях нічогісінько не тямив. Я ж вирішив батькову пенсію не чіпати. Усе, що він загадував, купував за свій кошт. З картки ж знімав лише невелику суму йому на щоденні потреби. Моїй сестрі терміново треба було гроші й вона вирішила батькову пенсію забрати собі

Моя молодша сестра була пізньою дитиною. Так уже у нашій родині повелося, що вона завжди вважалася маленькою і про неї через це батьки занадто піклувалися.

Сестра ще змалечку зрозуміла, що дозволено їй дійсно багато, і постійно цим користувалася. Усе їй було мало, особливо грошей.

Батьки у свій час мені з власним житлом допомогли, а пізніше і сестрі чималеньку суму на квартиру назбирали. Віддали їй гроші з чистою душею, але вона замість квартири купила дороге авто, яке невдовзі вщент розбила. Дати доньці грошей ще раз батьки уже не могли. Тому виріши хоча б власну квартиру їй відписати.

Рік тому батько мені довірив свою банківську картку. Він був простим роботягою й у сучасних інформаційних технологіях нічогісінько не тямив. Раніше їх сімейним бюджетом розпоряджалася моя мама, але її не стало. Мені також так було спокійніше.

Пенсія у батька проти з інших була більша, але все одно то якісь копійки. Я вирішив її не чіпати. Хай буде у нього щось про запас.

Усе, що батько загадував, я купував за свій кошт. Двічі на тиждень привозив йому продукти, чи ще що там було потрібно. З картки ж знімав лише невелику суму батьку на щоденні потреби.

Одного разу, вперше після того, як поховали маму, до батька навідалася моя сестра. Вона хазяйновито пройшлася по квартирі, заглянула у холодильник й вирішила, що батько дуже шикарно живе. А коли на кухні виявила залишений мною останній чек з банкомата, то тут у неї й очі загорілися, адже побачила, що на залишку зібралася досить пристойна сума.

Сестра сама собі прикинула, що у батька пенсія, мабуть, не маленька. Подумала, навіщо старому скільки грошей, й вирішила батькову пенсію забрати собі. Не знаю, що там вона уже йому наказала, але батько попросив мене віддати йому назад його картку. Я спробував було щось у нього розпитати, та він на мене ще й накричав, що я усі його гроші розтринькав. Ну, так то й так.

Уже через тиждень батько просив у мене пробачення та плакав. Не думав він, що рідна донька з ним таку аферу захоче провернути.

На зняття готівки з батьківської картки були накладені обмеження, а сестрі захотілося все і зразу. Без батька отримати гроші вона не могла, от і потягла його до відділення банку. Думала, що він нічого там не докумекає. А батько якось навіть без задньої думки почав розпитувати, що та як. Йому і повідомили, що зараз на рахунку скільки-то, щомісячні надходження такі-то.

Батько з інформаційними технологіями не дружив, а от рахувати умів добре. Швидко усе обміркував і зрозумів, що щось тут не так. На усе те, що я йому постійно привозив, його б пенсії точно не вистачило. А тут на рахунку звідкілясь кругленька сума узялася і рідна донька на неї уже націлилася. Знімати усі гроші батько відразу передумав.

Не лише захапати батьківську пенсію сестрі не вдалося, а ще й квартиру свою батько з неї на мене переписав. Донька донькою, але те, що його обдурити хотіла, батько їй не пробачив.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three + eleven =

Рік тому батько мені довірив свою банківську картку. Він був простим роботягою й у сучасних інформаційних технологіях нічогісінько не тямив. Я ж вирішив батькову пенсію не чіпати. Усе, що він загадував, купував за свій кошт. З картки ж знімав лише невелику суму йому на щоденні потреби. Моїй сестрі терміново треба було гроші й вона вирішила батькову пенсію забрати собі