Рієлтор-людина на очах у якої ламаються долі клієнтів.

Ситуація…особиста, сімейна, та, яка навіть мене зачепила до глибини душі.

В продаж поступає нова квартира з ремонтом, маленька, але співвідношення якості і ціни було хорошим. Дзвонить молоденька дівчина і назначає дату зустрічі.

Зустрічаємось ми на парковці, що збоку цього будинку. Вона іде і з захопленням розповідає мені свою історію: “Мій майбутній чоловік у відрядженні. А мені нарешті дали кредит і ми зможемо купити житло і не будемо більше по чужих квартирах їздити. От я і вирішила сюрприз йому зробити, відфільтрувати одразу все, що йому точно не сподобається“.

Заходимо в під’їзд, третій поверх і ми уже на місці. Відкриває двері молода симпатична дівчина і звичайно запрошує зайти. Це дійсно той випадок, коли картинка чітко відображає стан квартири. Все дуже гарно.

“Я перепрошую, мій хлопець спить ще…”- дівчина трішки привідкрила двері в спальню. Дивимось кухню, на спинці крісла висить красивий піджак і на столі телефон. Ловлю погляд покупця і розумію, що вона в шоці.

Вона швидко шукає щось в своєму телефоні, робить дзвінок і тут на цілу кухню роздається така знайома мелодія. Саме з того телефона, що стоїть на столі.

Дівчина в ступорі залишає квартиру і швидко зі мною попрощавшись тікає з будинку. Мені стало страшно.

Цілий день я думала про цю дівчинку і не могла викинути цю історію з голови. Вирішую написати їй:“Ви як?”.

Вона відповіла: “Продовжую жити дальше“.

Пройшло більше пів року. По моєму новому об’єкту – велика квартира-студія подзвонила та сама дівчина. Я її впізнала і була дуже рада чути.

Вже коли ми оглядали квартиру вона мені розповіла, що розійшлися тихо і мирно. Звільнилася з роботи, бо працювали вони разом і бачити його вона щодня не могла. Поїхала до подружки за кордон, заробила грошей і тепер шукає щось особливе для себе.

Вона посміхалась і я була впевнена, що в неї все добре.

Робота у мене така…багато людських доль вирішуються і проходять поряд зі мною…дуже часто переймаюсь за клієнтів, не лише через контракт, а й по-людськи….

З повагою, Міла.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 × five =

Рієлтор-людина на очах у якої ламаються долі клієнтів.