Розлучення було дуже болісним. Дітей Ірина вирішила залишити чоловікові, зате змогла відсудити машину й пів квартири

Ігор присвятив життя сім’ї. Дружина Ірина виявилась кар’єристкою, тому чоловік змушений був сидіти з дітьми, готувати, прибирати та займатися всіма хатніми справами. Він, в принципі, не був проти цього, хоча усі друзі й знайомі не могли зрозуміти, як чоловік з вищою освітою сидить вдома тільки тому, що так захотіла його дружина.

Ірині подобалось цілісінький день працювати в офісі, тому приходячи додому вона нічого не хотіла робити. Така вже була жінка. Ще й усе майно, яке вони нажили разом у шлюбі, Ірина записала на себе. Ігор й слова не сказав, адже вважав, що вони завжди будуть разом. Але сталось не так. Через дванадцять років спільного життя, чоловік дізнався, що в Ірини є інший. Тобто поки він сидів з дітьми, дружина часу не гаяла. Звичайно, ця ситуація його добряче підкосила. Але що він міг вдіяти?

Розлучення було дуже болісним. Дітей Ірина вирішила залишити чоловікові, зате змогла відсудити машину й пів квартири. Ігор ніяк не міг зрозуміти, як мати, в якої двоє дітей змогла забрати в них житлову площу. Йому це просто не вкладалось в голові.

Стільки років Ігор намагався бути зразковим чоловіком, поєднував в собі й чоловічі й жіночі ролі, ніколи ні на що не скаржився, а зараз отримав таке. Було дуже боляче.

Щоправда, через два роки після розлучення, Ігорю вдалось зустріти жінку, яка змогла достойно оцінити такого чоловіка. Марина не тільки стала йому хорошою дружиною, а й змогла замінити дітям маму. Дізнавшись про це Ірина, захотіла відсудити дітей в Ігоря, адже її почала мучити ревність. Але діти самі не захотіли йти від батька і його дружини, з якими їм було так добре. Тільки тоді Ірина зрозуміла, що накоїла, але змінити щось було пізно.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nineteen + eight =

Розлучення було дуже болісним. Дітей Ірина вирішила залишити чоловікові, зате змогла відсудити машину й пів квартири