Розлучились та й добре, – сказала жінка, махнувши рукою, – нехай син робить, як вважає за потрібне. Знайшов іншу, значить ця була не дуже

Чоловік пішов від Олесі рік тому. Знайшов молодшу, гарнішу, розумнішу. А жінку, з якою починав все з нуля в гуртожитку й з пустими кишенями, залишив одну й без копійки грошей. Олеся була не ідеальною господинею, але все ж старалась готувати й прибирати в перервах між роботою. Дітей у них не було, бо жінка хворіла й ніяк не могла завагітніти. Я знала я її як хорошу й тиху жінку, яка перша ніколи не почне розмови через свою сором’язливість, але завжди підтримувала її, коли до неї звертались Ми були сусідами.

Мені стало щиро шкода Олесю, якій вже сорок, а зараз ні сім’ї, ні дітей. Поговорила якось про це з її свекрухою, але Валентина Юріївна не розділила мого жалю.

– Розлучились та й добре, – сказала жінка, махнувши рукою, – нехай син робить, як вважає за потрібне. Знайшов іншу, значить ця була не дуже.

– Як ви можете так казати? – Обурилась я – Олеся про вас слова кривого не сказала за всі роки. Й синові вашому була хорошою жінкою, просто він знайшов молодшу й вирішив, що в житті пригод мало. А Олесю мені шкода… Все ж вона хороша, а з нею так вчинили. Чому ви сина свого не напоумите, щоб з жінкою лишився.

– А мені то яке діло? – Валентина Юріївна аж розчервонілась – Якщо син так вирішив, то нехай живе з іншою. Може, якраз онуків дочекаюсь, а то Олеся дітей не хотіла!

Тут я не витримала.

– Не хотіла?! Та що ви знаєте! Вона кожного разу, як бачила дитинку сльозами заливалась, а ви таке говорите. Вона не менше за вас хотіла подарувати вам внука.

– Хотіла б – подарувала б. – Сказала жінка й пішла геть.

А мені ще більше стало шкода бідну Олесю. Нікому її зараз підтримати. Я чудово розуміла, що її свекруха й надалі розноситиме чутки про те, що невістка в неї – непутяща. Мовляв, не хотіла дітей заводити, тому її син й залишив. Для себе я вирішила, що обов’язково зайду до Олесі, адже крім мене в неї нікого нема.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

seven + nine =

Розлучились та й добре, – сказала жінка, махнувши рукою, – нехай син робить, як вважає за потрібне. Знайшов іншу, значить ця була не дуже