«Розумієш, я не хочу залишати маму саму, – сказала дружина, – переїжджай сам, а приходитиму до тебе в гості.» Для мене це стало шоком! Між мною та своєю мамою вона вибрала її!

Світлана була мені ідеальною дружиною. В плані господарства все прекрасно. Повертаючись додому з роботи, я завжди знав, що мене вдома очікує гаряча смачна вечеря, свіжа постіль та чиста білизна. Я ніколи не соромився запросити гостей додому, адже був впевнений, що в будь-яку пору доби у нас ідеальний порядок.

Зовні Світлана була ще тою красунею. Я часто помічав, що вона притягує чоловічі погляди, але мені це лестило. Та й характер у дружини не чванливий. Один тільки в неї недолік – занадто вона вже любила слухати свою маму.

Раїса Василівна, теща, ніяк не могла втямити, що дочка – доросла жінка, у якої вже є чоловік. Вона намагалась бути в курсі всього, що стається у нас вдома. А дружина теж хороша – мала собі за правило в будь-якій незрозумілій ситуації телефонувати мамі. А в пенсіонерки часу багато, раптом що – теща тут як тут. Робимо ремонт – вона збоку стоїть керує, мовляв, криво шпалери клеїте. Вибираємо ліжко в спальню – вона радить, бо ж «розбирається».

Мама Світлани була в курсі всіх наших витрат та покупок, ще й любила дорікати, що ми багато витрачаємо. Вона любила давати поради, особливо, коли її про це не просили. Та найбільше мене дратував той факт, що теща не любить ночувати одна після того, як не стало її чоловіка. Я, звісно, розумію, що Світлана як єдина дочка змушена підтримувати маму, але теща ще молода й здорова жінка, а ми – щойно створена сім’я, яка хоче пожити окремо. Ми жили в сусідньому дворі в орендованій квартирі, тому Раїса Василівна частенько приходила до нас ночувати, або забирала Світлану на ніч. Мене такий стан речей не влаштовував, тому, аби не сваритись з тещею та дружиною вирішив діяти хитріше. Я домовився з власником квартири, щоб він, нібито то, він попросив нас звільнити квартиру, а сам знайшов житло на іншому кінці міста.

Але коли я сказав, що доведеться переїхати далеко від тещі, дружина дуже засмутилась. Вона довго мовчала, а потім сказала, що, напевно, не зможе переїхати від матері. Потім Світлана сказала, що якщо я не хочу, щоб її мама жила з нами, то вона залишиться з нею тут.

«Розумієш, я не хочу залишати маму саму, – сказала дружина, – переїжджай сам, а приходитиму до тебе в гості.» Для мене це стало шоком! Між мною та своєю мамою вона вибрала її! Я не знав, що робити далі й коли запитав у дружини чи є сенс зберігати шлюб, де завжди буде третій зайвий. Після довгих роздумів, Світлана відповіла, що, напевно, ні, адже вона й сама розуміє, що ніколи не зможе залишити маму.

Отак наш шлюб не пройшов навіть першої перевірки!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

sixteen + 3 =

«Розумієш, я не хочу залишати маму саму, – сказала дружина, – переїжджай сам, а приходитиму до тебе в гості.» Для мене це стало шоком! Між мною та своєю мамою вона вибрала її!