Сергій змусив мою маму забрати гроші назад

Моя мати уже давно живе з іншим чоловіком. Сергій забрав маму із сім’ї, коли я була ще підлітком. Звичайно, мені це пережити було нелегко, але я намагалась не пхатись у стосунки батьків.

Після їхнього розлучення я вирішила залишитись з татом, адже в цій ситуації мені було його шкода – він справді любив маму.

А от із Сергієм я у мене спілкування завжди було холодним. Я ставилась до нього упереджено через його вчинок, адже саме він зруйнував нашу сім’ю. Але Сергія наші стосунки влаштовували. Він абсолютно не намагався налагодити спілкування. А в ті рідкі моменти, коли я приходила до них додому, аби побачитись з мамою, вітчим всім своїм виглядом давав зрозуміти, що моя присутність там недоречна.

З часом мої візити до мами звелись до мінімуму, а згодом і взагалі припинились. Якщо мама телефонувала й запрошувала прийти, я переконувала її зустрітись на нейтральній території. Та і такі зустрічі для нас були рідкістю. Ми з мамою поволі віддалились одна від одної. Я ніколи не вимагала її уваги й не просила про допомогу.

Та сталась одна ситуація, коли я звернулась до мами з проханням. Захворів батько. Доволі серйозно. Ми витратили всі заощадження й вимушені були просити допомоги у рідних та близьких. Я не гребувала ніякою допомогою, адже на меті в мене було одне – врятувати батька.

В той момент я згадала, що під час нашої останньої зустрічі мама хвалилась, що знайшла нову роботу, де добре платять.

Я розуміла, що батько мамі уже чужий й вона не зобов’язана йому допомагати, але надія жевріла. Раптом мама хоча б заради мене допоможе.

Прийшовши до мами, я одразу розповіла про мету свого візиту. Попросила дати хоча б в борг. На якийсь час. Вітчим, почувши, що мова йде про мого батька, демонстративно вийшов із кімнати, грюкнувши дверима.

Мама мене вислухала й мовчки витягла з шафи свої збереження. Не говорячи ні слова, вона дала мені немалу суму й обняла. В той момент мені здалось, що мама мене любить, як раніше.

Та тільки-но дійшла додому, мені зателефонувала мама й попросила повернути гроші, бо Сергій проти.

Так образливо, як в той момент, мені не було ніколи! Чому мама стала такою безсердечною, як і її чоловік? Чи мені справді не варто було звертатись до неї за допомогою?

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

sixteen − 16 =

Сергій змусив мою маму забрати гроші назад