Сестра жінки, зiпсувала мою кар’єру і довела нас до р0злучення

Олег – єдиний чоловік в житті Оксани. Вона зустріла його, ще коли вони навчались в університеті. Олег ріс без батьків, тому одразу після закінчення університету Оксана запропонувала йому переїхати з гуртожитку в будинок де вона жила зі старшою сестрою.

Сестра опікала Оксану і не дуже зраділа їх відносинам з Олегом. Вона погодилась на його переїзд лише за умови, що Олег буде допомагати у родинному бізнесі. Сестри мали декілька торгових точок на ринку. Хлопець погодився без роздумів, адже хотів стати частиною родини. Заробітну плату йому не платили. Речі приносили з секондхенду, а продукти були спільними. З часом Оксана і Тетяна почали все рідше навідуватися на ринок, а Олег працював все більше. Тетяна вважала, що жінка не моє працювати, коли є чоловік і переконувала в цьому молодшу сестру. Коли Олег повертався з роботи, на нього ще й складали хатні обов’язки. Адже це була його плата за проживання, зі слів старшої сестри.

Час йшов, Олег намагався планувати своє майбутнє, в якому він знайде роботу і почне з Оксаною жити окремо. Але Тетяна не допускала навіть думки, про їх переїзд. Тому коли Олег знаходив роботу, вона вдавалася до хитрощів, істерик і маніпуляцій. Оксана піддавалась, і вони вдвох умовляли Олега продовжити роботу на ринку. Коли Оксана завагітніла і народила дівчинку — ситуація погіршилась. Сестри взагалі перестали щось робити, на ринку і по дому. Крім того, вони майже не підпускали Олега до дитини, пояснюючи, що в нього одна задача як у чоловіка — працювати. Доки він важко заробляв гроші, Таня з Оксаною жили як королеви та виховували дівчинку так само. Олег зрозумів, що більше так жити не може, хоч він дуже любить дитину і знає, що все тримається тільки на ньому. Терпіння чоловіка досягло межі й тепер він планує розлучення.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − 13 =

Сестра жінки, зiпсувала мою кар’єру і довела нас до р0злучення