Сестра жила з чоловіком та донькою у батьківській хаті. Вона дісталася нам у спадок, та я мала де жити. Коли я потрапила до них в гості була здивована, в якому стані знаходиться будинок.

У спадок від батьків мені та сестрі Ользі дістався будинок на три кімнати. Ми обидві були заміжні, мали дітей. Я живу у квартирі чоловіка, а ось Оля – у найманій квартирі. Мій зять не мав свого кутка, тож я запропонувала сестрі жити зі своєю сім’єю у батьківській хаті.

Оля та її чоловік говорили, що підтримуватимуть будинок у належному стані, наводитимуть порядки. Якось навіть сестра позичила в мене на ремонт. Мені з чоловіком пощастило більше, тож фінансова частина життя мене не турбує. Я з радістю допомогла та подарувала Олі кошти на ремонт, адже це будинок наших батьків та й взагалі, як сестра я маю допомагати, тим паче можливість є.

Десь з пів року вже пройшло як сестра жила у будинку, проте на новосілля мене не запрошувала. Раніше ми часто гостювали одна в одної, тож для мене це було дивно. Мені взагалі було цікаво, як вони там обжилися. Якось я зателефонувала Олі та сказала, що знаходжуся поруч з її теперішньою домівкою.

Я тоді придбала гарні штори у подарунок до новосілля і вирішила зробити сюрприз. Сестра запросила в гості, проте була не надто рада. Коли я переступила поріг будинку, була вражена не на жарт: обшарпані стіни, брудна підлога і жодного натяку на новий ремонт. Я мовчки поглянула на Олю, вона сказала: «Ми просто не встигли ще тут доробити ремонт. Трішки ще залишилося».

Та тільки я не бачила взагалі, щоб його починали робити. Я намагалася дізнатися, навіщо тоді Оля позичала кошти та вона промовчала. Сестра настільки розгубилася, що не запропонувала навіть чаю на кухні випити. Я тоді поїхала від неї дуже засмучена: здається до заселення сестри та її родини будинок виглядав краще. До того ж сестра збрехала мені щодо ремонту. Навіть не знаю, що й робити. Батьківська хата мені потрібна лише як пам’ять. І я щиро рада була, що сестра буде там жити з сім’єю. Та тільки я й гадки не мала, що будинок буде занедбаним під час її господарювання.

Ввечері я зателефонувала сестрі й сказала, аби вона приводила будинок у порядок, інакше хай викупає в мене другу частину та робить там що заманеться. Я знала, в неї немає коштів, тому думала, так змушу сестру хоч якось привести батьківську хату у порядок. Тільки після моїх слів сестра тепер взагалі зі мною не спілкується. Не розумію, невже їй подобається жити у напівзруйнованому будинку та начхати на пам’ять про наших батьків?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × 5 =

Сестра жила з чоловіком та донькою у батьківській хаті. Вона дісталася нам у спадок, та я мала де жити. Коли я потрапила до них в гості була здивована, в якому стані знаходиться будинок.