Ще будучи студентом я знав, що хочу мати свою нерухомість. У моєму житті з’явилася прекрасна дівчина Юля. Для неї я готовий був пожертвувати всім, а вона лише хотіла моєї машини. Навіть видумала, що вагітна.

У кожної людини є мрія. Хтось кожного дня працює над тим, щоб її здійснити, а хтось – знає, що це лише просто уява. Я завжди намагався мріяти реально. І своє бажання, я швидше вважаю метою життя. Ще зі студентських часів я чітко розумів, що як справжній мужчина, я маю забезпечувати свою сім’ю і дбати про її благополуччя.

Я відразу зрозумів, що я маю заробляти на машину і квартиру. Щоб коли я одружуся, то вже матиму куди привести свою сімю.

Я закінчив університет і влаштувався на роботу в банк. Там я знайшов друзів і знайомих. Спочатку я займав посаду консультанта. Через деякий час мені запропонували вищу посаду. Я завжди намагався економити. Часто обмежував себе при покупці певних речей. Тверезий розум таки переважав.

Проходив час, я вже мав не малі накопичення. Цього було достатньо для купівлі машини. Але я вирішив почекати ще 1 місяць.

Одного разу до нас на роботу прийняли нову робітницю. Її звали Юлія. Вона була дуже позитивна та весела, часто посміхалася. Дівчина відразу вкрала має серце. Спочатку ми дружили. Я допомагав Юлі адаптуватися. Одного вечора ми пішли до кафе. Після робочого дня дуже хотілось відпочити у затишному закладі.

– Ти їздиш на таксі?

– Думаю , це не проблема. В світі є мільйони можливостей,як приїхати на роботу.

Ми весело сміялись і так же і весело провели наш вечір. Я відчув симпатію до Юлії. І це було взаємно. Кожного дня ми ходили разом на обід. І з роботи я проводжав Юлю додому.

Незабаром ми почали зустрічатися. І я розумів, що з цією людиною хочу прожити все своє життя. Тому скорим часом я освідчився своїй коханій. Вона відразу погодилася.

Кожного ранку вона намагалася розпитати в мене про подальші плани. Юля натякала, що жити їй ніде, бо сім’я велика. В якийсь момент я пишався собою, адже мої заощадження повністю дозволяли купити квартири. З машиною доведеться ще почекати. Тому на її питання я давав позитивну відповідь.

Наше весілля було красивим і пишним, а моя кохана – незрівнянна та весела. Наступного тижня ми звернулись до ріелторів, щоб ті обрали нам квартиру. Юля захотіла машину. Вона повідомила, що вагітна і натякнула, що це був би прекрасний подарунок на честь такої новини.

Я , ясна річ, зрадів. Все складалося так, як я хотів. Хоча плани дружини не зовсім мені подобались і я не розумів її нахабної поведінки. Машину я так їй і не придбав, бо грошей не вистачало. Я вже на перед думав про дитячу для нашого малюка. Кілька днів Юля ходила розлючена, вона не розмовляла зі мною. Одного разу, коли я повернувся з роботи я побачив на столі записку. В ній Юля написала, що вона мене не кохає і дитини ніякої не чекає. Все, що для неї було важливе це моя готовність радувати її своїми подарунками.

Мене оповив сум і розпач. Виявилось, що все це були мої ілюзії. З роботи я звільнився. Але дуже швидко я знайшов іншу. Тай я не мав часу страждати, бо попереду здійснення ще однієї мрії

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − 2 =

Ще будучи студентом я знав, що хочу мати свою нерухомість. У моєму житті з’явилася прекрасна дівчина Юля. Для неї я готовий був пожертвувати всім, а вона лише хотіла моєї машини. Навіть видумала, що вагітна.