Що відбувається у школі – залишається у школі?

Невже те «що відбувається у школі – залишається у школі»?

Одного разу, мама як завжди відправляла свою дочку шкільним автобусом до школи. Проте для доньки цей день трохи відрізнявся від інших. Тані було 15 років, якраз активно відбувалися зміни із тілом. Водій автобуса постійно заглядався на малих школярок, проте цього ніхто не помічав.

Цього ранку він зустрічав дітей на зупинці при вході в автобус. Коли заходила Таня, він просто ляснув її по попі, при всіх дітях, не соромлячись. Таня крикнула віл того, що це було не очікувано, це одразу привернуло увагу усіх дітей. Усі почали сміятися, тільки подруга Тані заступилася за її честь, і сказала, що це чоловік собі дозволяє. По школі почали ходити різні чутки, Таня вже не могла спокійно ходити до школи, відчувала себе приниженою і ні з ким не хотіла спілкуватися, дівчинка просто закрилась у собі. Мама не розуміла що сталося і не могла ніяк допитатись, що сталося.

Проте, подруга у Тані знала що у подібних ситуаціях потрібно себе захищати. Мама подруги працює психологом із неповнолітніми дітьми, тому всі бесіди проводить вчасно.
Дівчинка написала анонімного листа до директора, де усе детально розповіла, й що це відбувається не вперше.

Таню та її маму викликають до школи.
Директор тримає у руках листа та говорить до матері:
– Нам здається ваша донька занадто відверто одягається, нам надійшла скарга, тут у листі усе вказано.
– Не може бути, можливо ви мою доньку із кимось плутаєте. Що там дайте прочитати!
Директор не давав спочатку листа, але жінка силою його вирвала. Мама була у надзвичайному здивуванні, була готова порвати цього водія та директора на шматки.
– Пане, директоре, давайте я вас привселюдно лясну по попі, з ваших слів тут же нічого такого!
– Послухайте, нашій школі не потрібна така слава, швидше за все ваша дівчинка і сама винна.
– Тоді я звернусь до поліції і ми побачимо хто винен.

Жінка взяла дівчинку за руку і вони обоє пішли додому. Мама провела бесіду із дочкою, запропонувала їй піти до психолога та якщо дочка хоче змінити школу.

Наступного дня мама Тані змогла захистити її честь та написала листа до поліції. Проте і там не одразу хотіли брати цю справу до розгляду. Директор зміг втриматися в кріслі, при умові звільнити водія шкільного автобуса.
А Таню перевели до нової школи, де у неї почалось нове спокійне життя.

Школа є особливим середовищем, це наче суспільний приклад, де школярі мають дізнаватись усе щодо фізичних й психологічних  змін, що відбуваються щодо стaтевого дозрівання, про проблеми kонтрaцепції, вагітність, яка незапланована, питання щодо сеkсуальної орієнтації, небезпечність різних інфекційних заражень, особисту сеkсуальну безпеку та дуже важливо, – що в кожної людини є вибір, і за що вона сама несе відповідальність. Сеkсуальна освіта як засіб проти ранньої вагітності, ВІЛ-інфекції та венеричних хвороб, так і сеkсуальна освіта про захист своєї честі, коли хтось порушує ваші кордони, і якщо привчати дітей до цього з дитинства, то відсоток нaсильствa точно зменшиться.

Будь ласка вчіть ваших дітей сеkсуальному вихованню. Щоб подібних ситуацій не виникало ні в школі, ні поза школою. Адже після подібних ситуацій, яких є дуже багато, дітям треба дуже довго лікуватись у психологів та вчитись приймати себе. Ми повинні вміти поважати особисті кордони кожної людини.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two × 1 =

Що відбувається у школі – залишається у школі?