Що зі мною не так?

Через телефон Аня все обговорила. Її попросили принести свої документи завтра до 11 ранку. Вона була впевнена, що її вже взяли на роботу, тому дорогою не хвилювалась.

Від автобусної зупинки до компанії вона взяла таксі. З нею попросилась бабуся і та не змогла відмовити, та ще й оплатила проїзд за них обох. Так багато хорошого у свою адресу Аня ще ніколи не чула.

Біля компанії дівчата з фірми розмовляли з кур’єром. Аня спитала, як вона може потрапити до директора й одна з дівчат люб’язно її провела.

Дівчина постукала. Двері були відчинені, відкривши Аня побачила жінку за комп’ютером.

Дівчина нагадувала, що вчора з нею зідзвонювались і назначили зустріч на 11:00 год. Жінка, що сиділа, повідомила, що вже взяли секретаря, дівчину, яка раніше працювала з ними.

Аня спитала, чому в такому разі вакансія й досі актуальна, на що їй відповіли, що це справа часу, інформацію вже передали.

Їй нічого не залишалось як піти. Вже надворі Аня зателефонувала в центр зайнятості й розпитала, які є актуальні вакансії секретаря. У відповідь почула ту саму вакансію й обурено відповіла, що тільки що звідти, і там директор повідомив, що місце зайняте.

На емоціях дівчина не помітила, як пішла не туди. І вже пройшовши добрячу відстань, зрозуміла, що треба йти в інший бік. Їй так була потрібна ця робота.

Аня, стримуючи сльози, знову викликала таксі. Вже вдома розплакавшись, вона ніяк не могла зрозуміти, чому їй так не щастить з роботою.

Вісім років тому, трапилась схожа історія. Телефоном Аню запевняли, що вона прийнята, а коли приїхала на місце — відмовили. Вона ставила собі питання:

— Що зі мною не так?

Вона вже задумувалась над тим, що секретар це не її професія, можливо треба змінити сферу. Або взагалі переїхати туди, де більше компаній яким потрібен секретар.

Вона не розуміла, чому іншим людям вдається роками працювати на постійному місці роботи.

Аня завжди працювала тимчасово. Її брали тільки на декретні місця чи щось типу того. А їй так хотілось на роботу до хорошого колективу.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

16 + nine =

Що зі мною не так?