Щоправда, тоді ми допустились однієї помилки – нікому не сказали про свою покупку

Ми з чоловіком колись назбирали немалу суму грошей. Часи тоді були нестабільні, тому аби не втратити наші збереження через інфляцію, ми вирішили вкласти їх в нерухомість. Купили квартиру ще на стадії будівництва. Коли мали якісь гроші – вкладали їх в ремонт та меблювання. Думали, що житло буде синові – коли одружиться, одразу матиме свій куточок. Щоправда, тоді ми допустились однієї помилки – нікому не сказали про свою покупку. Адже прекрасно розуміли, що як тільки рідня дізнається, що у нас є квартира, то почнеться старе-знайоме: «Дайте переночувати», «А нам пожити треба». Ми добре знали своїх родичів, тому й вирішили тримати новину про покупку в таємниці.

От тільки сталось не так, як ми планували. Син поїхав навчатись за кордон, там і залишився. Ми з чоловіком вирішили квартиру здати в оренду, адже ми теж не молодіємо, а гроші на старість потрібно відкладати. Вирішили діяти через агентство, бо так надійніше, та й навіщо нам зайві клопоти?

Словом, телефонує нам рієлтор, каже, що знайшов квартирантів. В призначений час приходить до нас – братова сестра. Вона, як виявилось, посварилась з чоловіком й вирішила від нього з’їхати. Побачила нас і почалося.

– Буржуї! – Кричала вона. – Як нам грошей позичити – так вони бідні, як церковні миші. А як так, то вони квартиру купили й в оренду здають. І це в той час, коли родичам нема, де жити!

– Тож у тебе є своя квартира! – Сказав сестрі мій чоловік.

– Це не твоя справа! – Крикнула жінка й пішла, гримнувши дверима.

А вже до кінця дня вся рідня знала, як ми «зажерлись». А все чому? Бо не стали всім розповідати про свою покупку. Врешті, це наше право. Ми ні в кого нічого не вкрали, все купили за чесно зароблені гроші. Чому усі вважають, що ми повинні були думати в першу чергу про їхній комфорт, а не про свій?

Словом, рідня з нами не спілкуємось. Але ми не дуже сумуємо, не хочуть – не треба!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three + 19 =

Щоправда, тоді ми допустились однієї помилки – нікому не сказали про свою покупку