Щось мене того вечора врятувало

Декілька годин до…

Я приїхала в гості до своєї доньки, усе було як завжди. Гарно мене прийняли, випили трохи вина з тортиком, але зробилась вже досить пізня година, тож пора і додому б іти. Але автобуси уже не їздять, то зять вирішив люб’язно мене підвезти.

Ми весело їдемо, жартуємо, співаємо пісень Скрябіна. Зять розповідає який хоче зробити подарунок дочці на День народження: замовити повітряну кулю, щоб політати трохи в хмарах у прямому значенні слів. Які ж мої діти милі, бажаю їм тільки щастя, як важко у сучасному світі знайти свою людину.

Але раптом, я бачу світло, яке різко блимає перед очима, гуркіт заліза, різкий біль у голові та плечі…
Зять із всієї сили тисне на гальма, я не розумію що відбувається, лише відчуваю як вилітаю через лобове скло. І напевно втрачаю свідомість, бо мої наступні спогади – це білі халати, що бігають навколо мене, і те що не можу поворушити рукою. Наше авто злетіло в кювет та зупинилося на даху. Фура що «летіла» навпроти не змогла втримати керування на слизькій дорозі після дощу, тому їхала по зустрічній смузі просто на нас.

Закінчується дія знеболювального, і я просто починаю кричати на весь голос…

– Мамо, мамо, прокинься! Що трапилося?!
Я відкриваю очі та ледь приходжу до тями.

– Автобус, автобус. Треба придбати квиток на автобус. Не поїду з зятем нікуди вночі.

Цього вечора я не поїхала додому, а залишилася ночувати у дочки, адже маршруток не було, а після вина не було кому відвезти додому. Зять пропонував, адже ми не були п’яними, але вирішила не наражати одне одного на небезпеку.
Того вечора справді була аварія, фура збила огорожу на містку кювета, та зупинилася на самому краю моста. На щастя обійшлося без постраждалих, це був вечір і на дорозі було мало автомобілів.

Доля? Фатум? Інстинкт самозбереження?

Не знаю…

Але щось мене того вечора врятувало.

Чи були у вашому житті такі ситуації, погані передчуття, попередження? І чи справджувались вони?

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × one =

Щось мене того вечора врятувало