Сімейна вечеря пройшла дуже дружно та радісно. От тільки зіпсувати її змогла одна людина. Це подруга моєї дружини. Але вона сказала правду про Ілону. Вона назавжди змінила наше життя.

Кожен день я прокидаюся, з думкою, що я ніколи не розійдуся зі своєю дружиною. Вже 7 років ми живемо разом. У нас є домашній улюбленець, спільний бізнес, місце сили, куди завжди навідуємось і ще багато різного. Ольгу я знаю вже 10 років. Вона працює програмістом і допомагає мені налагоджувати справи в магазині.

Я дуже ціную її старання. Вона хороша дружина, колега по роботі, добрий друг та турботлива матуся. Вихідні наша сім’я проводила за містом, ми часто влаштовували пікніки.

Ілона дуже любить проводити час на природі. Іноді їй набридають комп’ютери, ґаджети, звіти… Дружина любить змінювати обстановку. Ми важко працюємо і тому кожен з нас заслуговує на відпочинок.

Домашні справи ми вирішували разом. Витрати ділили навпіл. Сімейний бюджет в нас був спільним. Ми не мали секретів один від одного.

Одного разу ми влаштовували свято. Дружина вирішила запросити всіх гостей до себе. Вона наготувала багато смакоти: мої улюблені вареники з вишнями, рибу під вершковим соусом. Я відповідав за м’ясні страви. Тато мій приніс смачної наливки. Гості сходилися. Син допомагав мені.

Настав час обідати. Дуже люблю такі святкові моменти. Радію, коли за столом збирається вся родина. Несподівано для мене, до нас завітала Юлія, подруга дружини. Дивно було бачити її у нашому сімейному колі.

Зустріч пройшла чудово. Ми багато говорили, сміялися, грали в ігри. Я зайшов на кухню і почув, як дружина розмовляла з Юлею. Вони говорили про гроші. Мене здивувало те, що моя дружина хоче купити будинок і я про це нічого не знаю. Я хотів дочекатися вечора, щоб серйозно поговорити з дружиною.

Коли гості розійшлися, ми разом прибирали у вітальні, син заснув і настав час поспілкуватись наодинці.

– Я тут випадково почув, що ти відкладаєш гроші на нерухомість. Це правда? Чи твоя подруга не все знає?

– Казала я Юлі, що вона занадто голосно говорить… Так, це правда. Я хочу викупити приміщення для власної школи. Мені набридла моя робота і я вирішила спробувати інший напрям.

– Чому ти мені нічого не розповіла? Все наше спільне життя ми разом радились і вирішували проблеми разом, ніколи між нами не було секретів. Я був здивований, коли почув Юлю.

– Не бачу в цьому щось поганого, коли жінка хоче бути самостійною. Якщо ти мене зрозумієш, я буду дуже вдячною.

Цілу ніч мене тривожила ситуація з дружиною. З одного боку я звик, що ця людина мені повністю довіряє, а з іншого – можливо, вона ,якоюсь мірою,і має рацію. Жінка теж має реалізовувати себе.

Наступного дня Ілона вирішила знову поговорити про нас. Вона сказала, що не хотіла мені розповідати, бо вважала, що я не підтримаю її. В цілому, я не ображався. Але щось мені не давало спокою. Я вже не довіряв дружини. Через деякий час до нас знову завітала Юлія. Вона сказала, передати квитки Ілоні і пішла. Ситуація повторилася. Дружина далі від мене приховала свої плани.

Мені не подобалося її ставлення . Ми ж з нею недавно про це говорили. Ілона повідомила, що їде на конференцію на 2 дні. Вона була заклопотана і не встигла це мені сказати.

Вже два тижні пройшло, як її нема вдома. Син у бабусі в селі. А я готую документи, щоб подати на розлучення

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nineteen − 7 =

Сімейна вечеря пройшла дуже дружно та радісно. От тільки зіпсувати її змогла одна людина. Це подруга моєї дружини. Але вона сказала правду про Ілону. Вона назавжди змінила наше життя.