Сімейний бюджет повинні поповнювати двоє

Ми з Катею три роки як одружені. Я її кохаю, і дуже щасливий з нею, але мене дещо турбує – вона уже два роки як не працює на роботі. Можливо це прозвучить не дуже гарно, але я прихильник того, щоб двом поповняти сімейний бюджет. Як ми тільки одружились, то двоє працювали на роботі, й могли б швидко накопичити гроші на власне помешкання. Але Катя через рік звільнилась з роботи, сказала, що ця справа їй не подобається і вона не буде робити те, що їй не по душі. Я звичайно був не проти,адже робота повинна приносити задоволення. Мене тішило те, що вона відразу почала шукати нове місце для працевлаштування.

Я не квапив Катю з рішенням, адже раніше вона працювала у великій фірмі й хотіла знайти роботу яка буде приносити непоганий заробіток при тому затрачаючи мало сил. Казала, що для жінки потрібна легка робота, ще й якщо вона заміжня.

Ось минув вже рік. Рік, який Катя провела не заробивши ні копійки. Мені здалось, що вона вже й взагалі припинила шукати роботу, адже говорила що вже психологічно в неї не вистачає сил на це. Але одного ранку вона прокинулась рано і почала кудись збиратись, я запитав куди вона має іти так рано,вона відповіла що знайшла роботу, а мені цього не говорила, щоб щоб зробити мені сюрприз. Я дуже нею гордився, адже попри всі труднощі вона не полишила надію знайти заробіток.

Робочий день добіг до кінця, я квапився додому адже мені було цікаво дізнатись як в Каті пройшов перший день на роботі. Прийшовши додому, я зрозумів, що дружини немає. Я чекав до опівночі, вона не піднімала слухавку. Я заснув, адже на роботі стомився. Чув, що дружина прийшла десь біля третьої години ночі,я не став її розпитувати, думав зранку все виясню. Прокинувшись я побачив що Катя і не думає іти на роботу, я її почав будити:
– Катю, прокидайся,на роботу запізнишся.
– Максиме, я пішла з роботи, мені не сподобалось.
– Тоді де ти була вчора до такої пори?
– Мені стало сумно через це ми з подругами пішли в клуб.
Ну, думаю, можливо справді їй треба було розвіятись.

На наступний день ситуація повторилась. Я вже не знав куди себе діти зі злості. Мене просто ці ситуації спонукали до того, щоб перестати давати Каті гроші. Я так і зробив. Вона спочатку дуже ображалась на мене, але через тиждень знайшла собі роботу на якій працює уже місяць.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 + 7 =

Сімейний бюджет повинні поповнювати двоє