Скільки разів просив Мар’яну нарешті оформити наші стосунки офіційно, стати справжньою родиною, але вона все просила ще трішки зачекати. А потім Мар’яна, як і хотіла її мати, познайомилася з багатим бізнесменом і вийшла за нього заміж. Я це пережив і своїм життям цілком задоволений. Чи щаслива зараз Мар’яна? Не впевнений

Коли я познайомився із Мар’яною, її щойно покинув колишній хлопець, синок місцевого бізнесмена. За інших обставин навряд, чи вона на мене навіть глянула. А так треба було якось реабілітувати поранену жіночу гордість, от вона й погодилася зі мною спочатку зустрічатися, а потім і жити разом.

Її батьки наші стосунки ніколи серйозно не сприймали. Я для них був ніхто, адже до їх критеріїв майбутнього зятя мені було дуже далеко. Квартиру мав, але всього-на-всього однокімнатну. Машина – старенька Славута. Щось там намагався розпочати власну справу, але виходило не дуже.

Ми були разом чотири роки. Мар’яну я справді кохав. Красива, струнка, яскрава білявка, можливо, вона і справді заслуговувала кращого, ніж я міг їй дати. А ще, я дуже хотів дітей. Скільки разів просив Мар’яну нарешті оформити наші стосунки офіційно, стати справжньою родиною, але вона все просила ще трішки зачекати. «Пробач, але я не впевнена, що ти саме та людина, з якою я хотіла б прожити усе своє життя», – отак сказала тоді мені.

А потім Мар’яна, як і хотіла її мати, познайомилася з багатим бізнесменом і вийшла за нього заміж. Він був старший від неї на п’ятнадцять років й уже був до цього двічі одружений.

Я це пережив. Було важко й минуло аж два роки, перш ніж я знову нарешті відновив душевну рівновагу. Познайомився зі своєю майбутньою дружиною Настею. Завдяки її підтримці мої справи нарешті пішли угору. Зараз у нас двоє діточок. Своїм життям цілком задоволений.

Нещодавно випадково зустрів Мар’яну. Моя машина та машина її чоловіка стояли поряд на автозаправці. Ми з дружиною поверталися від батьків пізно ввечері, а Мар’яна з чоловіком очевидно з якоїсь гулянки. Вона була за кермом, а її чоловік, добряче на підпитку, на пасажирському сидінні.

Я не міг відвести від неї очей, так мене вразив її вигляд. Як і раніше – красива, неначе лялька, але погляд – як у загнаної тварини. Я дивився на неї, а вона – на моїх дітей, які задрімали поряд зі своє мамою на задньому сидінні.

– Ти що там, заснула, – грубо обізвався до Мар’яни її чоловік.

Вона аж здригнуся уся, перелякано відвела погляд і зрушила машину з місця.

Пізніше від спільних знайомих я дізнався, що не все так гладко у Мар’яниному шлюбі. Чоловік ставився до неї як до дорогого трофею. Вона хотіла дітей, але він уже мав трьох у попередньому шлюбі й говорив, що з нього досить.

Для мене усе склалося добре і, мабуть, краще, ніж якби був разом із Мар’яною. А от чи щаслива зараз вона? Не впевнений

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

five × four =

Скільки разів просив Мар’яну нарешті оформити наші стосунки офіційно, стати справжньою родиною, але вона все просила ще трішки зачекати. А потім Мар’яна, як і хотіла її мати, познайомилася з багатим бізнесменом і вийшла за нього заміж. Я це пережив і своїм життям цілком задоволений. Чи щаслива зараз Мар’яна? Не впевнений