Словом, повернувшись з весільної подорожі, ми почали жити з батьками дружини. Мені, звичайно, це приносило певний дискомфорт, адже я не відчував себе там господарем

Ми з Наталею одружились кілька місяців тому. У мене на той момент була власна квартира, але батьки дружини настояли, щоб ми жили з ними у їхньому особняку. Я, звичайно, хотів жити з молодою дружиною окремо, але Наталя сама запропонувала жити з її батьками поки у нас ще немає дітей, адже так їй, мовляв, зручніше добиратись до роботи, а мою квартиру здати в оренду й отримані гроші відкладати на майбутнє. Я, хоч і не з великим задоволенням, але погодився.

Словом, повернувшись з весільної подорожі, ми почали жити з батьками дружини. Мені, звичайно, це приносило певний дискомфорт, адже я не відчував себе там господарем. А от дружині було так зручно. Її мама готувала на всю сім’ю та прибирала в домі, а дружина тільки ходила на роботу.

Якось я вирішив поговорити з дружиною, що мені незручно їсти їжу, приготовану тещею і якби дружина готувала для нас двох – було б краще і нам, і її мамі легше. Але дружина це сприйняла доволі гостро й почала кричати, що якщо я хочу, щоб мені готувала дружина, то потрібно було її привести у свій будинок, а не поселитись у її батьків.

Коли я нагадав Наталі, що це була її ідея, вона сказала, що я повинен був її переконати в тому, що нам треба жити окремо. Ще й звинуватила мене в тому, що я вирішив зекономити гроші коштом її батьків.

В той вечір я зібрав речі й пішов, адже зрозумів, що Наталя не збирається переїжджати від батьків і починати будувати свою родину. А я завжди буду винуватим.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × 4 =

Словом, повернувшись з весільної подорожі, ми почали жити з батьками дружини. Мені, звичайно, це приносило певний дискомфорт, адже я не відчував себе там господарем