Софія розійшлася зі своїм чоловіком. Артем зізнався, що кохає іншу. Жінка дуже переживала. Вона шукала проблему в собі. Одного разу Софія зустріла коханку свого чоловіка. Її слова змусили жінку усвідомити, наскільки вона помилялася щодо Артема.

Софія знала, що довго вона не зможе прожити з людиною, яка весь час кричить на неї. Історія їхньої любові починалася дуже добре. Артем дарував їй свою увагу, був ввічливий із нею. Але раптом чоловік почав постійно шукати причини для сварки.

То йому не подобалися її окуляри, то одяг, то їжа була не смачна. Вранці, коли Софія йшла на роботу, чоловік сказав, що виглядає вона старомодно. Їй стало дуже прикро за себе. Наступного дня Артем сказав, що більше не кохає її, зібрав речі і поїхав.

Софії здавалося, що серце розривається. Вона кохала Артема. Одного разу її сусідка зустріла і сказала, що бачила профіль Артема на сайті знайомств. Софія не повірила. Вона була переконана, що це просто хтось схожий на неї.

Але сусідка говорила правду. Софія зайшла на той сайт. Багато користувачів було підписано на нього. Її здивувало, що у списку були самі дівчата. Жінка не могла зрозуміти, що спонукало його до розлучення. Вона шукала причини в собі.

Жінка бачила фото колишнього чоловіка у одній із соціальних мереж. Артем виглядав дуже щасливим. «Що в ній такого? Я теж брюнетка. Вона навіть схожа на мене» – думала Софія. Але все виглядало надто серйозно. Найбільше її турбувало питання : «Чия це дитина з ними на фото?».

Софія важко переживала розлучення. Вона у всьому звинувачувала себе. Жінка постійно переглядала фото, дивилася на їхні усмішки. Колись Артем дарував їй ромашки, тепер ці квіти він купляє для іншої.

Коли Софія поверталася додому, вона побачила знайому їй дівчину. Тут вона згадала, що це та дівчина з фото.

– Ми з вами не знайомі, але я повинна вам дещо сказати.

– Давайте ми присядемо. Я вас уважно слухаю.

– Річ у тім, що ваш колишній чоловік дуже часто говорить про вас. Мені здається, що він вас і досі кохає. Але боїться собі в цьому зізнатися. Артем дуже страждає через це. Я не можу дивитися на нього. Коли він переїхав до мене жити, моїй радості не було меж. Я знаю, що винна. Але я теж його кохаю.

– Це був його вибір. Ви не можете вирішувати замість нього.

– Він зробив всіх нас нещасливими…

Після розмови з незнайомкою, Софія не знала, що і думати. Вона хотіла забути все. Наступного дня Артем прийшов до неї. Він просив пробачення і дуже шкодував про зроблене, але їй все ще було боляче. Вона залишилась наодинці зі своїми почуттями. Тепер вона мала визначитися: вибрати минуле, чи іти в майбутнє, але вже без Артема.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 + nineteen =

Софія розійшлася зі своїм чоловіком. Артем зізнався, що кохає іншу. Жінка дуже переживала. Вона шукала проблему в собі. Одного разу Софія зустріла коханку свого чоловіка. Її слова змусили жінку усвідомити, наскільки вона помилялася щодо Артема.