Свекруха приїхала в гості

Рік назад ми з моїм хлопцем почали жити разом. І до нас почала їздити в гості вся його рідня. Останньою хто до нас приїхав, це була майбутня свекруха, мама мого благовірного. Це був звичайний робочий четвер, до мене зателефонував мій Юра і сказав, що мама вже приїхала і він її іде зустрічати на вокзал.

Коли я прийшла побачила на своїй світлій кухні велику каструлю з жирним борщем. Купа банок з різними закрутками, і як мій благовірний сидить і наминає мамин борщ і каже як він за ним сумував. Мало того він сказав мені фразу ось який борщ мама зварила, і тобі треба навчитись такий варити, а то все геть прісне. Тут мені звичайно хотілось йому відповісти щось, але я стримала себе і змовчала. В мене зараз на роботі купа справ, а я маю йому борщі виварювати.

Я збиралась піти прийняти ванну і випити чаю після трудового дня, коли я зайшла я побачила, що в моїй ванні плаває величезний короп. Моєму здивуванню не було меж, тут у двері ввірвалася мама і сказала це наш тато зловив ще живий, я його випустила, щоб він ще поплавав, а завтра запечемо його в духовці, а з голови ще і юшку зваримо. Подумала я, ваш хлопчик ще каструлю борщу не доїв, куди ще той короп?

Я просто почистила зуби в умивальнику, передягнулась у піжаму і пішла в спальну кімнату. Коли зайшов Юра він сказав, що я могла б бути трохи м’якше з його мамою. І ще, що я могла б взяти декілька вихідних на роботі, щоб показати їй трохи наше місто, записати її до перукаря хорошого і взагалі проявити люб’язність зі своєї сторони. Я відповіла, що в мене зараз такий період, що я не можу собі дозволити брати вихідні на роботі, зараз надто багато справ. І мені потрібно доробити квартальний звіт. Тим більше я зараз виплачую кредит за свою машину, які там вихідні?

З ранку я зібралась на роботу і перед тим, як туди поїхати я все ж захотіла прийняти душ. Мені прийшлось виймати того коропа і перекладати в величезний тазик для того, щоб помитись. Який вже він здоровий, ну і звичайно я зустріла вже мамусю на кухні, яка хазяйнувала. Я привіталась і запитала до якого б перукаря вона хотіла б попасти, думаю добре запишу її. Нічого конкретного вона не відповіла сказала, що до якогось хорошого спеціаліста, щоб її пофарбували та підстригли добре. Я записала її до свого знайомого перукаря та залишила їй візитку із номером та вказаною датою і часом для запису.

У вечері коли я приїхала до дому, мене чекав скандал зі свекрухою, чому я її не завезла до того перукаря, вона мало не загубилась. І ще до якого шарлатана я її записала, що він здер з нею купу грошей та зіпсував її спалене хімією волосся. Він зробив їй асиметричну стрижку і постарався вивести її у трохи темніший колір, скажу чесно гірше від того не стало. А ось за гроші на перукаря, я запитала в неї чи я їй мала дати на його послуги. І, що так це перукар в місті, тому ціни можуть відрізнятись від тих до яких вона звикла.

Я почула від Юри масу докорів, як я могла не завести його маму до перукаря, і чому я не дала їй грошей на цю послугу і як я взагалі могла таке зробити. На наступний день в моїй квартирі вже не було ні коропа, ні мого благовірного, ні надокучливої свекрухи. Мені було тихо і спокійно у своїй затишній світлій квартирці, без сторонніх людей. І я була рада, що розійшлась із Юрою я зрозуміла, що це була абсолютно не моя людина. І мені зовсім не сподобались ці його докори.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × 1 =

Свекруха приїхала в гості