Свекруха сказала, щоб дитину ми їй не привозили, бо їй ніколи з нею сидіти

Так, я чудово розумію, що у свекрухи своє насичене життя, але ніяк не можу второпати, чому вона хоча б зрідка не може допомогти нам з дитиною. Нашій донечці Даніелі вже шість, вона першокласниця. Цьогоріч ми хотіли відправити її на зимові канікули до свекрухи Валентини Вікторівни, а самі поїхати відпочити. Влітку ми були на морі всі разом, а от взимку хотіли тільки з чоловіком поїхати у гори, щоб відсвяткувати річницю. Мої батьки живуть за кордоном, тому допомогти нам з дитиною не можуть через обставини. Сподівались на свекруху, адже вона – пенсіонерка, має час. Дитина в нас не маленька, сама поїсть, одягнеться, постійний нагляд їй не потрібний. Її треба погодувати, зводити на прогулянку, а далі дай їй олівці й альбом і все – можна займатись своїми справами.

Але свекруха сказала, щоб дитину ми їй не привозили, бо їй ніколи з нею сидіти. «Я, – каже Валентина Вікторівна, – люблю, щоб в дома порядок був, а з дитиною це не так легко. Я звикла, що собі кави з канапками вип’ю, яблуком закушу – от і вся моя їжа на день. А дитині треба буде супи-борщі варити. Мені таке не підходить. Ваша дитина, от тепер і думайте, що з нею робити. Хочете – беріть з собою, хочете – платіть няні, щоб з нею посиділа.»

Я розумію, що мати чоловіка не повинна сидіти з онукою, це не її обов’язок, але врешті-решт ми ж теж її не експлуатуємо. Чоловік говорить, що в його дитинстві мама була дуже турботливою й приділяла йому немало уваги. А зараз, коли прийшов час приділити хоча б частинку цієї уваги Даніелі, вона абсолютно відсторонилась. Ні, Валентина Вікторівна приїздить на різні свята й дарує онучці подарунки, але щоб посидіти з дитиною – ніколи. Моя мама також не розуміє такої позиції свахи, адже якби вона могла, то б проводила з улюбленою онучкою весь час, але кілометри не дозволяють цього зробити.

Я не хочу сваритись з мамою чоловіка й вирішила, що краще звернусь за послугами няні. Так, ніхто не розуміє, як рідна бабуся не може посидіти тиждень з внучкою, тим більше, що має час і можливість. Я вирішила відпустити цю ситуацію, але все ж образу на свекруху тримаю. Як ви вважаєте, чи правильно вона чинить в цій ситуації, чи все ж могла б трохи нам допомогти?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three − two =

Свекруха сказала, щоб дитину ми їй не привозили, бо їй ніколи з нею сидіти