Свою квартиру мама здала в оренду. І це при тому, що ми з чоловіком не маємо, де жити

Мама вже зовсім знахабніла. Ні, я розумію, що так говорити, як мінімум, не гарно, але по-іншому це не назвеш. Після того, як не стало батька й дідуся з бабусею, мама вирішила за краще жити на в сільському будиночку, який залишили їй батьки мого тата. А свою квартиру мама здала в оренду. І це при тому, що ми з чоловіком живемо в орендованій квартирі.

– Може ти нам би дозволила пожити у квартирі, яка також належить мені? – Питаю в неї.

– Я ж не проти, доню. – Хитро відповідає мама. – Але за умови, що ви з чоловіком платитимете мені повну вартість оренди.

– Що? – Не могла зрозуміти я. – Ти можеш брати в рідної доньки? Як так? Та якщо я скажу таке своєму чоловікові, він не зрозуміє.

– А що ти думала? – Мама випросталась й подивилась мені в очі. – Мені треба гроші Михайликові на навчання складати.

Михайлик – мій молодший брат, який вчиться в десятому класі. Коли мама вирішила переїхати в село він проїхав з нею й перевівся до сільської школи. Скоро він вступатиме у виш, я розумію, що гроші потрібні, але нам з чоловіком також зараз фінансово тяжко. Заробляє він небагато, я взагалі не працюю, бо чекаю дитину. В нас теж немає зайвих грошей на оренду. Чоловік працює ночами, щоб оплатити квартиру, в якій ми зараз живемо. А що буде, коли народиться дитина, я взагалі боюсь подумати.

Батьків у чоловіка немає, а від моєї матері допомоги не дочекаєшся. Вона ладна на все заради молодшого брата й дуже хвилюється за його майбутнє, в той час, як на мене їй байдуже. Я впевнена, що мама без найменшого докору сумління брала б з нас гроші за оренду квартири, в якій я також маю частку.

Судитись не хочеться, рідна мама, хай там як. Але від однієї думки про всю цю несправедливість, в мене сльози навертаються на очі. Хіба так можна з рідною донькою?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one + 13 =

Свою квартиру мама здала в оренду. І це при тому, що ми з чоловіком не маємо, де жити