Син дещо зрозумів сидячи весь час з дитиною

Невістка збиралась виходити з декретної відпустки на роботу і, ясна річ, що в цей час, а саме 5 днів на тиждень, з дитиною мав залишитися мій син Євген.

Євген був переконаний, що йому все вдасться. Ділився мріями про те, як буде гратися з сином і при цьому виконувати хатню роботу — все прибере, відмиє, приготує багато смачної їжі та багато іншого.

Варто зазначити, що до цього часу, він ніколи не залишався з сином на весь день.

Так, він безперечно допомагав дружині й вмів робити буквально все. І нагодувати, і погуляти, навіть переодягнути при потребі, проте ось так, щоб все зробити самому, йому ще не приходилось.

І невістка, і я мовчали, ми не хотіли пригнітити його впевненість. Та й хто зна, а раптом і справді у нього все вийде.

Невістка підмітила, що можливо вона просто втомилась, а він з новими силами, як візьметься і все зробить. Проте попередила, що не варто все сприймати занадто буквально, врешті, це ж не змагання хто з них кращий, а просто буденні справи.

Варто визнати, в перші два тижні, Євген і справді встигав багато, що зробити. Але потім його запал почав потихеньку згасати. В результаті він встигав зробити стільки ж справ, як і дружина: нагодувати малого, погуляти з ним, покласти спати, протерти пилюку, прибрати основну кімнату та приготувати їжу.

Згодом син почав скаржитись на втому від щоденного одноманіття. Він сказав мені, що нарешті зрозумів, чому дружина вічно жалілася в декреті й просила відпустити її на годинку – дві, щоб вона прогулялась без дитини.

Невістка визнала, що справлявся він чудово. Звісно, в дечому йому було важче, аніж їй, у жінок все-таки материнський інстинкт та й виконувала уже все автоматично. Проте були моменти, де він її перевершив.

Йому було фізично легше понести, при потребі, на руках малюка і важкі сумки.

А ще й морально легше було, бо 2 рази в тиждень він ходив на роботу, в цей час малюк залишався зі мною, а для сина це було розвантаження.

Зате тепер, Євген визнає, що є цілковита різниця між тим, щоб допомагати дружині з дитиною і бути з сином абсолютно весь час. І цю різницю відчує лише той, хто сам спробував.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 + sixteen =

Син дещо зрозумів сидячи весь час з дитиною