Син розповів про дівчинку з бідної см’ї.

Недавно мій син розповів про дівчинку, вона з бідної сім’ї, яка вчиться у їхньому класі.


Софійка спокійна, хороша дівчинка, добре вчиться. Теперішні батьки вдочерили її ще у дворічному віці.

Здавалося, все у них добре було. Як виявилося жінка знайшла собі нового чоловіка, та покинула все і переїхала до нього. Софійка лишилася з батьком. Мати з того часу більше не навідувалася до дівчинки та не дзвонила. Тато Софії майже не ходив на роботу та почав пиячити. Грошей вони не мали, мати ніяк не допомагала. Але була ще пенсія, але і її зовсім не вистачало.


Дівчинка з вигляду була охайною, але часто ходила в тому самому одязі, не попрасованому. Якось вона прийшла в школу у взутті через яке майже визирали пальці. І зі школи навідувалися до них, щоб батько хоч якось одумався, та почав займатися дівчинкою.

Діти кожного дня мають до семи уроків. Тому харчуються вони у школі.


Одного дня коли ми снідали син попросив декілька канапок з собою. Я здивувалася, і запитала чи він наїдається тим, що дають у шкільній їдальні. Він мені відповів:

– Сім’я у Софійки бідна, тому вони не в змозі оплатити харчування. Тому вона часто в їдальні доїдає після нас. Я завжди ділюся з нею, аби вона не їла після когось. Вона ніколи не просила їсти, була дуже скромною.
Мені стало дуже шкода дівчинку і звичайно я поклала канапки та фрукти й дала аби він віддав бідолашній.


На чергових батьківських зборах батьки почали влаштовувати скандал, що ніби то Софія об’їдає їхніх дітей. Я ж не витримала, та сказала, що вона лише доїдає ту їжу, яку мають викидати до смітника. Сама дівчинка ніколи й нічого не просила. Від самої думки про це стає моторошно.

-Дівчинці нічого поїсти, а вам і цих недоїдків шкода, що ви за люди такі?


. Пішли й такі скарги, що батьки проти щоб Софійка вчилася в нашому класі.

– Про що взагалі іде мова?! Діти не вибирають в якій сім’ї народитися, в чому завинила ця дитина, щоб до неї так відносилися?

Я заявила, що дівчинку потрібно рятувати з цієї сім’ї. Вона заслуговує на краще життя. Деякі батьки ніяк не відреагували на цю ситуації. Але не байдужих все ж виявилося більше.

І ми колективно вирішили, що поки будемо допомагати хто чим зможе. Здавали гроші, принесли одяг та взуття, хоча і не нове воно було, зате в набагато кращому стані ніж речі дівчинки та канцелярію. Поки ми оплатили харчування дівчинці. Та звернулися у відповідні служби, щоб вони зайнялися її батьком. Йому дали час аби він одумався та виправився, оскільки дівчинку заберуть назад до дитячого будинку.


Наступного дня син розповів, що Софійка була дуже щасливою, що тепер зможе повноцінно харчуватися у їдальні як усі діти, та була дуже вдячною за це.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

eleven + eleven =

Син розповів про дівчинку з бідної см’ї.