Та останнім часом я почав розуміти, якої помилки допустився

Коли ми з Олею одружувались, у мене була однокімнатна квартира. Старенька, звичайно, бо від бабусі з дідусем залишилась, зате своя. Я сподівався, що на гроші, подаровані на весіллі, зроблю ремонт і ми житимемо там двох з молодою дружиною.

Але Олю такий варіант не влаштував. Вона сказала, що квартира маленька, будинок старий і, взагалі, район їй не подобається, ще й до роботи далеко. Тому вона настояла на тому, щоб ми переїхали в будинок її батьків, де у нашому розпорядженні буде кілька просторих кімнат з власним санвузлом. Я не дуже хотів переїжджати до тестя з тещею, але починати сімейне життя з образ дружини мені здалось ще гіршою ідеєю, аніж жити з її батьками. Тому ми зробили так, як захотіла Оля.

Згодом тесть з тещею затіяли капітальний ремонт, адже вирішили добудувати горище, щоб у нас був окремий поверх. Звичайно, ми з Олею дали на ремонт гроші з весілля. Але їх виявилось замало. Тому дружина вмовила мене продати мою квартиру, мовляв, батьки й так для нас стараються і вона потрібна, якщо колись цей великий дім буде повністю в нашій власності. Я, хоч і не хотів, але квартиру продав, вклавши все в ремонт.

Та останнім часом я почав розуміти, якої помилки допустився. Батьки дружини повністю контролюють наше життя, ще й поради дають, як нам правильно робити. Не дивлячись на те, що в будинку достатньо кімнат і кілька телевізорів, теща любить дивитись свій серіал саме в нашій спальні, коли ми з Олею хочемо побути двох. Я намагався поговорити з дружиною, щоб натякнула батькам, що нам треба трохи більше свободи, але вона повністю на їхньому боці й нічого не хоче слухати. Оля дуже болісно сприймає те, що мені може заважати надмірна турбота її батьків. Вона говорить, що я повинен бути вдячним їм за те, що пустили до себе пожити. Такі слова ображають мене як чоловіка, адже я не був безхатьком, коли одружився з Олею. Але з її ласки квартиру довелось продати, а гроші розчинились в бездонній ямі під назвою «ремонт».

Зараз я дуже шкодую, що послухав дружину, адже зараз не маю навіть куди повернутись.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 × 3 =

Та останнім часом я почав розуміти, якої помилки допустився