Та потім я побачив те, що ще більше мене збентежило. У дружини в профілі було немало відвертих фото. Під кожною світлиною захоплені коментарі залишав якийсь «Артур»

Я вже не знаю, що робити, тому вирішив поділитись своєю історією.

Моя дружина завжди була активним користувачем соціальних мереж, як і більшість жінок. Я не надавав цьому особливого значення, адже ще самого початку наші стосунки цілковито базувались на довірі. Ліна ніколи не давала мені приводу їй недовіряти. Але вчора друг на роботі порадив мені зареєструватись в популярній соціальній мережі. Я раніше ставився до цього скептично, але зараз погодився, сам не знаючи чому.

Щоправда, я не став вказувати свого справжнього імені й завантажувати своє фото. Я придумав собі цікавий, на мою думку, псевдонім і поставив на головне фото картинку з тигром.

В цей момент в мене з’явилась цікава ідея. Я вирішив надіслати запит в друзі своїй дружині. На диво, вона швидко його прийняла. Я написав їй з пропозицією познайомитись і вона…погодилась! Для мене це стало справжнім шоком. Виходить, вона готова отак запросто познайомитись з першим-ліпшим.

Та потім я побачив те, що ще більше мене збентежило. У дружини в профілі було немало відвертих фото. Під кожною світлиною захоплені коментарі залишав якийсь «Артур». Я зайшов на його сторінку і побачив фото, де він обіймає мою дружину. І сидять вони на нашому дивані!

Як це розуміти? Я ніколи раніше не бачив цього Артура і тим більше не запрошував його в гості. Невже у Ліни з ним роман? А, судячи з того, що вона готова на нові знайомства, то не тільки з ним.

Зараз я сиджу й не знаю, як вчинити: прийти до дружини й влаштувати скандал чи продовжити листування з профілю, який я тільки-но створив, аби потім вивести її на чисту воду? Що ви порадите?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − 14 =

Та потім я побачив те, що ще більше мене збентежило. У дружини в профілі було немало відвертих фото. Під кожною світлиною захоплені коментарі залишав якийсь «Артур»