Та якось прийшла до нас додому жінка – молода та приваблива. Навіть на ті роки вона виглядала стильною та доглянутою – макіяж, нігті нафарбовані, солодкі парфуми. Та найбільше впадали в око її височезні, аж до колін чоботи – дорогі шкіряні, ще й з високими підборами

Гіркий приклад стосунків моєї мами наклав відбиток на моє особисте життя. Мені далеко за тридцять, але виходити заміж та народжувати дітей я поки не збираюсь. Весь час та кошти вкладаю в себе та свої хобі. Багато подорожую, не економлю на одязі та догляді за собою. Не знаю, чи захочу коли-небудь проміняти все це на шлюб та сімейний побут.

Річ у тому, що моя мама завжди була ідеальною дружиною та господинею. На роботу вона не ходила, адже батько вирішив, що місце жінки біля плити. Зате тата вона чекала з гарячою та смачною вечерею, випраними та накрохмаленими сорочками, вдома завжди було чисто та охайно. Ми з братом були також доглянуті, нагодовані та з вивченими уроками.

Щоправда, за собою мама не встигала доглядати. Скільки її пам’ятаю, вона завжди ходила у двох халатах, зношених до дір. Випере, зашиє та й носить далі. Волосся мама заплітала в тугу косу, яку замотувала в пучок на потилиці, аби не заважало на кухні. Часом, ще й косинкою прикриє. Руки в мами завжди пахнули цибулею, бо на кухні без неї ніяк. Про косметику й говорити годі – мама ж вдома сидить, навіщо їй?

Якось мама попросила в батька грошей на зимові чоботи, бо її старі зовсім зносились. Та на це тато відповів: «Нема чого гроші витрачати. Ти, крім базару ніде не буваєш, а там можна і в старих. Завтра твої занесу в ремонт, нехай підошву замінять і ще десяток років проносиш.» Мама ні слова не сказала, так вона була привчена, що чоловік в сім’ї – голова. От і проходила мама в тих чоботах ще не одну зиму.

Та якось прийшла до нас додому жінка – молода та приваблива. Навіть на ті роки вона виглядала стильною та доглянутою – макіяж, нігті нафарбовані, солодкі парфуми. Та найбільше впадали в око її височезні, аж до колін чоботи – дорогі шкіряні, ще й з високими підборами.

«Я, – каже жінка мамі, – з вашим чоловіком вже кілька років зустрічаюсь. Він мене любить, все купує мені, – вона демонстративно вказала на стильні чоботи, – нам би вже пора одружитись, та він усе ніяк вам не зізнається. Тому я вирішила взяти ситуацію у власні руки й розповісти по наші стосунки.»

Звичайно, така новина маму ледве не вбила. Поки вона намагалась бути ідеальною дружиною й слова зайвого чоловікові не сказати, він зраджував їй з іншою, яка з нього мотузки вила.

Після того як батько пішов від нас я зрозуміла, що не хочу для себе такої долі. Краще вже з самого початку буду сама, аніж потім, ще й разом з дітьми. Як вважаєте, це правильне рішення?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

fifteen + 2 =

Та якось прийшла до нас додому жінка – молода та приваблива. Навіть на ті роки вона виглядала стильною та доглянутою – макіяж, нігті нафарбовані, солодкі парфуми. Та найбільше впадали в око її височезні, аж до колін чоботи – дорогі шкіряні, ще й з високими підборами