Так розважався з товаришкою по чарці, що не пам’ятав де донька

Пізнім суботнім вечором я зі своїм хлопцем Максимом прогулювались нічними вулицями міста. Посиденьок в кафе нам виявилось мало, тому було прийнято рішення сходити в кіно на нічний сеанс. Так і зробили. Дорогою, неподалік кінотеатру, ми з Максимом побачили дівчинку, яка ходила туди-сюди. 9 – 10 років приблизно. Одягнена була звичайно, шапочка з помпонами, кросівки, курточка і штанці. Звичайна дитина, яка нічим не вирізнялася з поміж інших. Але ж на дворі 3 година ночі.

Ми підійшли й спитали дівчинку, чому вона тут стоїть одна і де її батьки? Вона несміло тихенько щось нам відповіла, та ми не розчули. Довелось перепитати.

— До тата тітка Оля прийшла, мені сказали тут побути.

У нас з Максимом очі вилізли на лоба від почутого. Не знаю навіть, щоб нас змогло шокувати ще більше. Ми стали розпитувати детальніше і вияснилось, що тато і тітка Оля пили горілку, потім почали цілуватись і відправили дівчинку погуляти.

Добре, що хоч дали ключі. Мій хлопець вирішив подзвонити своєму другу з поліції, він сьогодні якраз на чергуванні. Та й відділок знаходився не так далеко від цього місця. Максим розповів всі деталі й друг теж був шокований, хоча не так сильно, як ми. Адже у поліції всяке зустрічається. Нам пообіцяли приїхати за 40 хвилин. Мали ще якість незавершені справи.

Друг приїхав на дев’ятці з двома напарниками. Теж були на чергуванні. Вияснили де проживає дівчинка і пішли туди. Було видно, що дитина втомилась і хоче спати.

Завдяки ключам без проблем вдалось зайти у під’їзд і піднятись на потрібний поверх. Після довгих дзвінків у двері, нарешті до них хтось підійшов. Почувся неприємний, охриплий, і не зовсім чіткий голос.

— Хто такі?

— Відчиняйте, поліція.

— Я не викликав.

— Відчиніть, будь ласка. А то самі зайдемо.

Шурхіт, звук клацання замка і двері відкриває “опудaло”. Ну ви зрозуміли. Cпитий, сиво чорнявий чоловік, з синцями під очима, в майці й шортах. І перeгар. Було відчуття, що прострочений спирт змішали з неякісною горілкою і димом сигарет.

Пройшли у квартиру. Ніби нормально, звичайна квартирка зі старим ремонтом, але мебльована. Середньостатистична. У вітальні на диванчику хропіло жіноче тіло. Батько пояснив нам, що нібито забув про те, що донька на вулиці, думав, що та вже спить.

Взяли пояснення. Викликали батька завтра до інспектора у справах неповнолітніх. Соціальні служби, як ми зрозуміли теж під’єднаються. Та це ще не все. З поведінки дівчинки, тиха, мовчазна, ховалася весь час за моєю спиною, я вирішила, що їй негоже тут залишатись.

Робіть, що хочете, але якщо хтось скаже, що батько — це батько, яким би він не був, я відповім, що ви не праві. Ви б бачили цього неандертальця з риб’ячими очима. Максим запитав друга, чи могли б вони до приїзду інспектора потримати дівчинку у себе.

— Ти при своєму розумі? — відповів той. Та й справді, питання недоречне.

Я нахилилась до дівчинки.

Підеш зі мною? А зранку я відведу в поліцію, туди приїде тато і дядьки про все домовляться.

Вона мовчала, опустивши очі.

— Залишаєшся?

Мовчить.

— Повечеряємо і ляжемо спати, а зранку встанемо, кивни, якщо згодна?

І вона кивнула. Розумієте, кивнула!!! Як це ж треба було довести дитину до такого стану, щоб від рідного батька піти до незнайомої тітки? Ну як? Не можу передати своїх емоцій…

Друг Максима здивований не був. Він знав, що ми то кішку, то собаку візьмемо, а потім намагаємось віддати в добрі, потребуючі руки. Ну і що, все одно живемо окремо.

Татусь” звісно був проти, але після бесіди про своє майбутнє, тихо, щоб дитина не почула, заспокоївся і сказав, що о 9 ранку підійде. Рoзстріляти б таких татусів.

Загалом, ця знайда, яка з’їла тарілку борщу і тарілку картоплі, а ще випила склянку молока, спить на нашому ліжку. А поруч лежав собака — хаскі. Ми ж з Максимом лягли на кухні. Нам не звикати, та ви нічого такого не подумайте.

Чому виникла така ситуація і чому дільничний зловив гаву, що пропустив таку сім’ю, чи просто не сильно переймався роботою, дізнаємось завтра. Все зранку. Так, що любі мої, чим все завершилось я вам напишу. Все.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

thirteen − ten =

Так розважався з товаришкою по чарці, що не пам’ятав де донька