Так склалося, що у травні в нас одне сімейне свято за іншим: річниця весілля та аж три дні народження. Цього року моя дружина в цей час якраз поїхала у відрядження. Яким же було моє здивування, коли на фото знайомого з відпочинку у Туреччині побачив її на задньому плані з якимось чоловіком

З дружиною ми побралися ще будучи студентами. Обоє тоді вчилися на архітектурному. Жити стали у двокімнатній квартирі, що залишилася мені від бабусі.

Через рік у нас народилася донечка. Важко було одночасно навчатися та няньчити маленьку дитину.

Після завершення університету я пішов на вільні хліба, а дружина влаштувалася до великого архітектурного бюро простим клерком. Донечка підросла, пішла до школи. Моя робота приносила більш-менш стабільний дохід. Не дуже великий, але на хліб з маслом вистачало.

Життя нарешті стало налагоджуватися, але тут про себе нагадала мати моєї дружини. Раніше їй до нас не було ніякого діла. Коли ми одружувалися, вона вчетверте виходила заміж. А нещодавно останній чоловік її покинув й у неї на цьому ґрунті депресія, проблеми зі здоров’ям. Дружина почала мене вмовляти забрати тещу до себе. Головний аргумент – вона мені віддала свою єдину доньку, то ж я тепер повинен її до старості догодовувати.

Так і сталося. Теща переїхала до нас, стала жити на всьому готовому. Свою квартиру здавала в оренду, а гроші складала собі на «чорний день».

Я ще мирився з тим, що ми з донькою тепер були в одній кімнаті, а у другій поселилася теща, але до постійних її докорів на мою адресу був не готовий. Скільки я всього від неї вислухав: мало заробляю, зовсім не амбіційний, на більшу квартиру до цього часу не розжився, дружині мало допомагаю і так далі, і тому подібне. Сам не знаю, чому я це усе терпів?

Додому тепер повертатися не хотілося. Доньці також, бо після школи завжди приходила до мене на роботу. Тут удвох вечеряли та уроки вчили. В усьому цьому був лише один плюс – мій вимушений трудоголізм приносив свої плоди. Стало більше замовлень від клієнтів. Я розширив свою невеличку архітектурну контору й тепер працював уже не сам. Кликав до себе дружину, але вона відмовилася. Її нарешті помітили на роботі й навіть підвищили.

Отак ми й жили. Дружина майже щодня тепер затримувалася на роботі, часто їздила у відрядження. Ми поступово віддалялися одне від одного.

Так склалося, що у травні в нас одне сімейне свято за іншим: річниця весілля, дні народження доньки, дружини та моє власне. Цього року моя дружина дуже вибачалася, що не зможе з нами посвяткувати, адже їй якраз потрібно їхати у тривале відрядження та ще й за кордон. Нічого не поробиш.

Ми з донькою приготували для нашої мами відеопривітання на річницю весілля, потім так само дуже старалися на її день народження. У відповідь отримали лише сухе «Дякую».

А потім був мій день народження й дружина мене взагалі не привітала. «Не страшно», – подумав я. Але коли донька від своєї мами навіть слова не отримала на свій день народження, мене це вже обурило.

Яким же було моє здивування, коли переглядаючи фото знайомого у соціальних мережах з відпочинку у Туреччині я побачив свою дружину на задньому плані з якимось чоловіком. Той знайомий уже повернувся і я йому відразу зателефонував. Він мене просто ошелешив, коли сказав, що то сімейна пара, яка жила у сусідньому з ним номері. Усі на них звертали увагу, адже вони уже далеко не юні, особливо чоловік, а поводилися мов молодята.

Тоді я вирішив прямо запитати у тещі, чи знала вона, що дружина мене зраджує. Виявилося, що так, і винен у всьому, на її думку, я сам. Раз так, то я попросив тещу з речами на вихід. І хай доню свою прихопить, як та додому повернеться. Будуть тепер жити разом в її однокімнатній квартирі.

Минуло уже два роки. Я весь у роботі. Донечка – моя маленька вірна помічниця. Нам з нею добре вдвох. Про другу маму для своєї дитини я навіть не задумуюся. Від попередньої зради ще не відійшов.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 + 6 =

Так склалося, що у травні в нас одне сімейне свято за іншим: річниця весілля та аж три дні народження. Цього року моя дружина в цей час якраз поїхала у відрядження. Яким же було моє здивування, коли на фото знайомого з відпочинку у Туреччині побачив її на задньому плані з якимось чоловіком