Те, що йому довелось побачити, змусило Максима розвіяти міф про ідеальність дружини

На свої тридцять вісім років Інна виглядала доволі непогано – струнка, доглянута, з довгим пишним волоссям та симпатичним обличчям. Вона завжди була гордістю чоловіка, адже, окрім зовнішності, була ще й господинею хорошою. В хаті завжди прибрано, наварено. А Інна, окрім роботи, встигає ще на курси англійської бігати й у спортзал. Діти завжди охайні та виховані. І чоловік Максим увагою не обділений.

Але з часом почав Максим помічати, що ставлення дружини до нього змінюється не в кращий бік. Ні, вона не почала з ним сваритися, або ігнорувати. Просто стала якоюсь віддаленою.

На курси англійської Інна почала тепер ходити щодня. Раніше заняття в неї були двічі на тиждень по годині, а тепер вона пропадає до пізнього вечора. А коли приходить, починає в хаті прибирати, їсти готувати й з дітьми уроки робити. З Максимом перекинеться кількома словами й на тому все.

Коли дружина лягає, а це далеко за північ, Максим уже давно спить, бо йому на шосту ранку на роботу.

Отак вони й прожили кілька місяців, поки чоловік не запідозрив щось неладне.

Вирішив якось Максим дружині сюрприз зробити й зустріти її після курсів англійської. Думав, що зайдуть і посидять у кафе, як раніше.

Але те, що йому довелось побачити, змусило Максима розвіяти міф про ідеальність дружини – у неї стосунки з викладачем, який виявився молодим хлопцем зі спортивним авто і не менш спортивною фігурою.

Інна не стала виправдовуватись і сказала, що вони з Вовою (так звати викладача) кохають один одного і хочуть жити разом.

– Добре, – сказав Максим, опанувавши емоції, – хочете – живіть, не можу вам заборонити. Заодно й у дітей англійську підтягнете!

– Яких дітей? – Здивувався Вова – В Інни хіба є діти?

Максим здивовано глянув на дружину.

– То ти, кохана, не посвятила молодого чоловіка у всі подробиці свого життя. Може він ще й не знає, скільки тобі років?

– Чому ж? Я прекрасно знаю, що Інні двадцять шість. – Випростався Вова. – Але те, що вона старша за мене на два роки, аж ніяк мене не лякає.

На два роки… – похитав головою Максим і поглянув на дружину – Мені розказати чи ти сама?

Інна, плачучи, розповіла Вові, що насправді вона багатодітна мама, якій майже сорок. Хлопець, почувши стільки нового, втік, попросивши Інну забути його номер.

– Ти вибачиш мені? – Несміливо запитала в чоловіка Інна, дорогою додому.

– Можливо. – Сказав Максим. – Але мені потрібен час.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

one × four =

Те, що йому довелось побачити, змусило Максима розвіяти міф про ідеальність дружини