Тепер у моєму домі буде лунати дитячий сміх

Ми з Оленкою були в очікуванні дуже важливого рішення. Це дуже дивовижна дівчинка. Батьки від неї відмовилися і я була в процесі підготовки документів, щоб її удочерити.

Вона теж дуже переживала. Але, старалася свого страху не показувати. Поки триває підготовка я максимум, що можу – це забрати дівчинку на вихідні до себе.

Я дуже хочу показати їй, що таке справжня сім’я. На жаль, про таке вона лише чула та мріяла. Але зовсім скоро це стане реальністю. І я буду старатися зробити все можливе аби вона була щасливою.

Виникла невелика проблема в тому, що Оленкою зацікавилося ще одне подружжя. Звичайно, комісія була б схильна більше до них. Оскільки в них повна сім’я. Ми з чоловіком вже як три роки розлучені. Але я маю хороші умови для прожиття та постійну роботу, з якої отримую чи немалий дохід. Заміж знову я так і не вийшла. Я дуже благала, щоб вони не міняли рішення. Адже процес удочеріння майже завершено. В мене, здається, вийшло переконати їх.

До кабінету зайшла Оленка. Вона вся сяяла від радості, адже не могла повірити, що скоро вона матиме маму. Нас довго не затримували та ми відправилися додому.

Невдовзі вже були підготовлені всі документи.

Я повернулася за Оленкою. При нашій зустрічі я не змогла стримати сльози від щастя. Не вірилося, що через пару годин ми вже будемо дома і питання з дитячим будинком назавжди буде закрите.

Я облаштувала для неї кімнату, надіюся, що їй сподобається. Та ми відправилися за новими речами для моєї донечки. Я ще досі не можу повірити в те, що у моїй оселі тепер лунатиме дитячий сміх, та я буду зватися мамою.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × three =

Тепер у моєму домі буде лунати дитячий сміх