Теща пішла на хитрість і підмовила доньку

– Ти – ледащо, – телефоном кричала зятеві Сергію, Валентина Степанівна , – хоч би раз приїхав допоміг нам з батьком ремонт робити. А то ми, старі й хворі люди, горби гнемо, а ти – молодий і сидиш дома.

Сергій закотив очі. Йому вже набридли постійні звинувачення від тестя з тещею з приводу того, що він їм не допомагає.

– Валентино Степанівно, – нарешті опанувавши себе, сказав Сергій, – по-перше, я не вдома сиджу, а на роботі працюю, а по-друге, чому я повинен допомагати робити вам той клятий ремонт?

Річ у тому, що бабуся Яни, його дружини, залишила в спадок онучці квартиру. Але тещі Сергія не сподобалось те, що майно дісталось не їй, а дочці. Тому Валентина Сергіївна, скориставшись колишніми зв’язками, намагалась відсудити квартиру у власної доньки.

Але, зрозумівши, що з цього нічого не вийде, жінка замінила тактику й вмовила Яну, квартиру не продавати, а пустити туди квартирантів. Ідея, звісно, непогана, але тещі вдалось підмовити доньку, щоб гроші, отримані від оренди квартири, та віддавала батькам!

Коли Сергій намагався пояснити дружині, що це несправедливо, адже бабуся залишила квартиру їй, відповідно, гроші з її оренди повинні йти в сім’ю Яни, а не її батьків, жінка відповідала фразами матері, мовляв, «батькам теж треба допомагати».

А тесть з тещею тільки те й робили, що телефонували Сергієві, намагаючись змусити його допомогти їм робити ремонт, адже квартира то їхня. Батьків Яни зовсім не переконував той факт, що роблять це вони для власної вигоди. Вони вважали Сергія зобовязаним їм допомогти.

– Ах ти, невдячний! – Крикнула Валентина Степанівна й кинула слухавку.

А «невдячний» Сергій так і залишився сидіти, не розуміючи, що він винен цим людям і чому повинен бути їм вдячним!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 10 =

Теща пішла на хитрість і підмовила доньку