Тест ДНК? Що ти хочеш цим довести?

Павло працював у нашому університеті слюсарем. Часто приходив, щоб полагодити стільці чи парти.

Щороку 19 грудня ми отримуємо солодкі подарунки на Миколая. Також їх дарують нашим дітям. Цього дня Павло знову прибіг нагадати, щоб ми не віддавали солодощі колишній дружині, бо вони постійно сваряться через це. Вона вважає, що чоловіку цукерки ні до чого. Він повинен віддати їх сину. А той відповідає, що вона сама їх з’їдає. І так щороку.

А ось їх історія…

Павло одружився із подругою дитинства. ЇЇ звали Марина. У шлюбі вони були два роки. За цей часу народився хлопчик Артем. Після розлучення дружина подала на аліменти та заборонила бачитись Павлу із сином. Не могла навідати внука і бабуся – мати Павла. Від цього дуже страждала, бо любила хлопчика усім серцем.

Колишнє подружжя жило на сусідніх вулицях, тому Марина намагалась робити все, аби випадково не зустрітись із Павлом та його матір’ю. Так продовжувалось кілька років. Чоловік вимагав зустрічей із сином, подавав кілька разів у суд, але жінка усіма силами не допускала цих побачень.

Щороку Марина прибігала у нашу бухгалтерію, вимагала, щоб їй показали відомість на зарплату колишнього чоловіка. ЇЇ постійно хвилювали аліменти та їх розмір. Вона вважала, що той приховує справжній дохід. Їхні скандали набридли усім. Я співчувала Павлу.

Одного дня слюсар зайшов у наш кабінет. Ми розговорились. Чоловік розповів, що знову збирається подати до суду і цього разу зробити тест ДНК. Я спочатку подумала, що то жарт або він несповна розуму.

Згодом сміючись додала:

  • Як тільки винесуть рішення – одразу сюди!

Пройшов місяць…

Робочий день добігав кінця, я збиралась йти додому. Раптом почула стук у двері. То був Павло. Він розповів, що суд завершився. Колишня дружина відмовилась робити тест на батьківство. Зізналась, що Артем не є рідним сином Павла. А вона завагітніла від хлопця, із яким випадково познайомилась у клубі. Справжній батько дитини відмовився підтримувати бодай якісь стосунки, тому жінка швидко вискочила заміж за Павла та сказала, що то його дитина. До чоловіка більше не було жодних претензій, відмінили й оплату аліментів. Усі радили подати заяву на повернення коштів, але Павло якнайшвидше хотів забути цю історію.

Ніхто б і не дізнався правду, якби Марина дозволяла бачитись чоловіку та його матері з Артемом. Але що не робиться – те до кращого!

Зараз Павло одружується вдруге. Здається, у нього прекрасна дружина!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 × two =

Тест ДНК? Що ти хочеш цим довести?